#ГВАРДІЯНАСТУПУ: НАЙГОЛОВНІША МОТИВАЦІЯ – ОЧИСТИТИ УКРАЇНУ ВІД РОСІЙСЬКИХ ОКУПАНТІВ

Дата: 21.04.2023 09:59

Колишній командир роти патрульної поліції Владислав Надточий тепер очолює штурмову роту в бригаді «Лють».

«Мені подобається, що це продовження моєї кар’єри. Я 7 років служив у Національній поліції і я дуже радий, що Національна поліція дає змогу безпосередньо брати участь у бойових зіткненнях та захищати свою країну», — ділиться своєю мотивацією Владислав.

Поліцейський стверджує, що буде битися з ворогом, поки не переможе його. «Маю для цього достатньо люті та сильне бажання – очистити Україну від російських окупантів», – підсумовує він.

Попри велику кількість охочих є значний відсоток людей, які не проходять відбір до штурмових бригад за станом здоров’я, через недостатній рівень фізичної підготовки чи інші фактори.

Подати анкету добровольцям, як і раніше, можна двома шляхами: через офіційний сайт https://storm.mvs.gov.ua/ або ж у центрі надання адміністративних послуг.

Нагадуємо, жителі Житомирського району  можуть подати заявку в ЦНАПі за адресою:

м. Житомир, площа Польова, 8 (“Прозорий офіс”).

відео тут https://zhtrda.zht.gov.ua/hvardiianastupu-najholovnisha-motyvatsiia-ochystyty-ukrainu-vid-rosijskykh-okupantiv/