29 сесія 8 скликання - 05.05.2023 року

Дата: 01.05.2023 10:21

Рішення № 694 " Про внесення змін до Бюджету Вишевицької сільської територіальної громади на 2023 рік"

Рішення 695 "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вишевицької сільської ради"

Рішення сесії № 696 "Про затвердження регіональної Програми «Дітям громади – безпечне та якісне харчування»"

Рішення сесії № 697 "Про перелік соціальних послуг групам, які перебувають у складних життєвих обставинах та порядок їх надання у Вишевицькій ТГ та затвердження розрахунку тарифу на платні соціальні послуги та тарифів платних соціальних послуг, що надаються Вишевицькою сільською радою Житомирської області на 2023 рік"

Рішення сесії № 698 "Про затвердження Програмипрофілактики рецидивної злочинності та правопорушень на території Вишевицької сільської ради на 2023-2026 роки"

Рішення сесії № 699 "Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр.Іваницькій Світлані Анатоліївні, гр.Куцько Олегу Олександровичу, гр.Катрага Наталії Володимирівні. гр.Свіріденко Сергію Сергійовичу. гр.Примаченко Віталію Валерійовича"

Рішення сесії № 700 "Про відмову в затвердженні проєктуземлеустроющодо відведення земельної ділянки гр. СтепанчукуЮріюВасильовичу за межами населено пункту с. Веприн Вишевицької сільської ради Житомирського району Житомирської області. "

Рішення № 701 "Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Савченко Катерині Олексіївні "

Рішення сесії № 702 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельних часток (паїв)"

Рішення сесії № 703 "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності розташована за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Вишевичі, вул. В.Глубокова,1,"

Рішення сесії № 704 "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж на земельну ділянку, яка перебуває в оренді в с. Ірша Житомирського району Житомирської області Приватному акціонерному товаристві « ВФ Україна»."

Рішення сесії № 706 "Про розроблення детального плану території земельної ділянки вул. Привокзальна,с.Ірша( в районі залізничного переїзду )"

Рішення сесії № 707 "Про затвердження технічної документації із землеустрою, передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) та для укладання договору оренди землі та встановлення орендної плати ФГ « Тірас 2007» загальною площею 19,5592 га. на території Вишевицької сільської ради. "

Рішення сесії № 708 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянкина площею 36,4265 га, кадастровий номер 1825081100:01:000:0114"

Рішення сесії № 710 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що передається в оренду Сорокіній Вікторії Олександрівніза адресою: с. Ірша вул. Гагаріна, 1. Житомирського району Житомирської області"