30 сесія 8 скликання - 05.06.2023 року

Дата: 31.05.2023 17:28

Розпрядження № 30 про скликання сесії

Порядок денний 30 сесії

Проект рішення "Про продаж земельної ділянкиз цільовим призначенням для веденняселянського(фермерського) господарства загальною площею 22.1600га, кадастровий номер: 1825086100:04:000:0133, що розташована Житомирська область, Житомирський район ( Межиріцькийстаростинський округ) Бойченку Миколі Петровичу."

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що передаються безоплатно в приватну власність"

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Лузану Василю Вікторовичу за адресою: вул. Миру,5а, с.Вишевичі, Житомирський район, Житомирська область."

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельних часток (паїв)"

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що передається безоплатно у власність"

Проект рішення сесії "Про затвердження Програми підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2023 рік"

Проект рішення сесії "Про створення органу приватизаціїжитлового фонду, щоперебуває у комунальнійвласностіВишевицької сільської ради та затвердження Положенняя про орган приватизації"