31 сесія 8 скликання - 21.07.2023 року

Дата: 22.06.2023 11:13

Розпорядження № 34

Проект рішення " Про затвердження Правил загального користування водними об’єктами на території Вишевицької сільської ради"

РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ ВІДДІЛУ» ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» ВИШЕВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Проект рішення сесії " Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» Вишевицької сільської ради"

Проект рішення сесії "Про затвердження Положення про місцеву пожежну охорону при Вишевицькій сільській раді, затвердження структури та штатної чисельності"

Проект рішення сесії "ПОЛОЖЕННЯ про місцеву пожежну охорону при Вишевицькій сільській раді"

Проетк рішення сесії "Про штатний розпис на 2023 рік"

Проект рішення сесії "Про внесення змін до бюджету Вишевицької сільської територіальної громади на 2023 рік"

Проект рішення сесії "ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до проекту рішення сільської ради «Про внесення змін до бюджету Вишевицької сільської територіальної громади на 2023 рік»"

Проект рішення сесії "Про затвердження звіту про виконання бюджету Вишевицької сільської територіальної громади за І півріччя 2023рік."

Звіт виконання за 2023 рік

Звіт про виконання місцевих бюджетів

Проект рішення сесії "Про затвердження Програми цивільного захисту населення і територій Вишевицької сільської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2023-2026 роки"

Проект рішення сесії "Про встановлення надбавки за виконання особливо важливої роботи Вишевицькому сільському голові"