14.07.2023 р.

Дата: 12.07.2023 09:57

Розпорядження № 33 "Про проведення засідання виконавчого комітету Вишевицької сільської ради"

ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання виконавчого комітету Вишевицької сільської ради від 14.07.2023 рок

Про затвердження Актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню

Рішення №147 "Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Старченко Ангеліни Борисівни"

Рішення №148 "Про влаштування до КНП "Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків" Житомирської обласної ради"

Рішення №149 "Про внесення змін у "Тимчасовий порядок видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Вишевицької сільської ради" затверджений рішенням виконавчого комітету 30.06.2023 року №146"

Рішення №150 "Про затвердження Актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"

Рішення №152 "Про видачу дубліката свідоцтва про право особистої власності на жилий будинок №29 в с. Вишевичі по вул. Луговій"

Рішення №153 "Про внесення змін до складу комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Вишевицької сільської ради та виведення зі складу комісії РЯБЧЕНКО Л."