ТОВ «Е-ЧЕК» підготували відповідні матеріали та готові провести оn-line вебінар з застосування ПРРО/РРО та необхідність фіскалізації чеків.

Дата: 27.07.2023 11:50

ТОВ «Е-ЧЕК»   підготували відповідні матеріали та готові провести оn-line вебінар з застосування ПРРО/РРО та необхідність фіскалізації чеків. Актуальність теми виходить з того, що з 01.10.2023 року відміняється мораторій на незастосування штрафів за невикористання РРО/ПРРО, який був запроваджений з початком повномасштабної війни і Україна повертається до реформи виводу економіки з тіні, що має здійснюватись шляхом фіскалізації чеків з використанням Програмного Реєстратора Розрахункових Операцій (ПРРО) та використання РРО (Реєстратора Розрахункових Операцій).

Матеріали Вам надаємо додатком до цього листа. У матеріалах – 3 частини та лендінг (анотація) вебінару.

Вебінар ми плануємо провести у четвер, 27.07.2023, початок о 16.00.

Вебінар безкоштовний.

Вебінар буде вестися виключно державною мовою, цікавим викладенням матеріалу про абстрактне ПРРО/РРО без прив’язки до ПРРО Е-ЧЕК.

Зареєструватись на вебінар можна/необхідно через Лендінг.

Посилання на лендінг:

Лендінг можна використовувати як в електронному, так і в паперовому варіанті. Він має опції «ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА БЕЗКОШТОВНИЙ ВЕБІНАР», а також QR код, через який можна зайти на форму для реєстрації. Посилання на платформу вебінару ми напередодні надішлемо усім, хто зареєструвався.

Просимо Вас підтримати проведення цього заходу та  надати розголос на усіх можливих і доступних ресурсах щодо вебінару на дату  27.07.2023 (четвер), початок о 16.00.

МАТЕРІАЛИ Порівнюємо ПРРО та РРОрозбираємо ЗУ та постанови КМУ частина1,Розбираємо роботу з ПРРО_частина_3.