Сумна звістка прийшла до нашої громади. Загинув житель с. Ірша, Холостих Олексій Миколайович (30.03.2001 р.н.).

Дата: 23.08.2023 12:53

2 квітня 2023 року Олексій добровільно став на захист нашої держави. Пройшов навчання у Великій Британії та був направлений на Схід.

19 серпня 2023 р. під Бахмутом, внаслідок ворожого обстрілу, наш герой загинув... Загинув, виконуючи свій військовий обов'язок, віддавши своє молоде життя за нас з вами, за незалежність України, за мирне майбутнє наших дітей...

Вічна пам'ять та слава Захиснику!!!

Висловлюємо щирі співчуття рідним Олексія. Сил вам та витримки пережити цю тяжку втрату!

Хто бажає провести Олексія в останню путь та вшанувати його пам'ять, просимо допомогти у створенні Алеї Слави для зустрічі нашого Героя!

Церемонія похорон відбудеться 24.08 у селі Ірша, вул. Шевченка 21, в 12 годин.

В центрі села Веприн, біля пам'ятнику, зустрінуть та вшанують нашого захисника об 11 годині.