32 сесія 8 скликання - 28.08.2023 року

Дата: 29.08.2023 13:07

Рішення № 767 "Про безоплатне прийняття у комунальну власність Вишевицької сільської ради ТГ та на баланс Вишевицької сільської ради об’єкта будівництва: «Амбулаторія на 1-2 лікаря з житлом по вул. Миру, 9 у с. Ірша Радомишльського району Житомирської області – будівництво» та затвердження актів приймання-передачі"

Рішення № 768 "Про передачу товарно-матеріальних цінностей"

Рішення № 769 "Про перейменування посади та внесення змін до штатного розпису"

Рішення № 770 "Про встановлення надбавки за виконання особливо важливої роботи Вишевицькому сільському голові"

Рішення № 771 "Про внесення змін до складу виконавчого комітету Вишевицької сільської ради"

Рішення №772 "Про звернення до Житомирської ОВА щодо визначення ново виявлених пам'яток на території громади об'єктами культурної спадщини"

Рішення № 773 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), що розташована: Житомирська обл, Житомирський р-н, Вишевицька сільська рада (за межами населеного пункту с. Вишевичі, в районі урочища за «Хімскладом»); кадастровий номер: 1825081800:01:000:1349, включення її до перелікуземельнихділянок, право орендина які виставляється на земельні торги окремими лотами та продаж права оренди на неїна конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону)

Рішення № 774 "Про внесення змін в пункт 1, пункт 2 рішення 34 сесії Вишевицької сільської ради VII скликання від 12 вересня 2018 року №546 « Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»"

Рішення сесії № 775 "Про надання дозволу ТОВ « ГОРОДОК-АГРО» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки з метою зміни їїцільового призначення кадастровий номер 1825084300:04:000:0043 загальноюплощею 6,7649 га.яка розташована за межами населеного пункту селаІрша Вишевицької сільської ради Житомирського району Житомирської області. "

Рішення № 776 "Про надання дозволу ТОВ « ГОРОДОК-АГРО» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки з метою зміни їїцільового призначення кадастровий номер 1825084300:04:000:0044 загальноюплощею3,8924 га.яка розташована за межами населеного пункту селаІрша Вишевицької сільської ради Житомирського району Житомирської області. "

Рішення № 777 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що передаються безоплатно в приватну власність"

Рішення сесії № 778 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що передається безоплатно у власність"

Рішення сесії №779 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельних часток (паїв)"

Рішення № 781 "Про безоплатне прийняття у комунальну власність Вишевицької сільської ради матеріальних цінностей та затвердження актів приймання-передачі"

Рішення № 782 "Про внесення змін до штатного розпису КУ «Вишевицький ліцей»"