25 сесія 8 скликання - 19.12.2022 року

Дата: 20.12.2022 15:06

Рішення № 655 "Про передачу товарно-матеріальних цінностей (бензин) Вишевицької сільської ради та ЗДО"

Рішення № 654 "Про затвердження Положення та Програми про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян Вишевицької сільської ради ( ТГ) на 2023-2023 роки"

Рішення № 653 " Про затвердження Програми надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на оплату житлово-комунальних послуг на 2023 рік"

Рішення № 652 "Про затвердження Програми надання пільг на оплату послуг зв'язку та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян на 2023 рік"

Рішення № 651 "Про затвердження Програми фінансування на забезпечення надання соціальних гарантій інвалідам, фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам,хворим, не здатним до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги на 2023 рік"

Рішення сесії № 650 "Про затвердження Програми пільгового медичного обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2023 рік"

Рішення № 649 "Про затвердження Програми " Відпочинок та оздоровлення дітей Вишевицької сільської територіальної громади на 2023 рік"

Рішення № 648 "Про затвердження структури та штатної чисельності працівників сільських клубів та будинків культури Вишевицької сільської ради ТГ"

Рішення № 647 "Про затвердження Положення про відділ " Центр надання адміністративних послуг" Вишевицької сільської ради"

Рішення сесії № 646 "Про внесення змін до структури виконавчих органів Вишевицької сільської ради загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів"

Рішення сесії № 645 " Про відмову в постановці на бухгалтерський облік ( баланс) у Вишевицькій сільській раді садового будинку не введеного в експлуатацію (відумерлої спадщини), який знаходиться в садовому товаристві "Івушка" по вул. Лісовій, 19 Макалевицької сільської ради, яка знаходиться в стані припинення, та стягнення 60510,61 грн. на виконання рішення Радомишльського районного суду Житомирської області від 24.02.2014 року у справі № 289/2162/13-ц

Рішення сесії № 644 "Про створення юридичної особи - виконавчого комітету Вишевицької сільської ради та затвердження Положення про виконавчий комітет Вишевицької сільської ради"

Рішення сесії № 643 " Про розпорядження сільського голови"

Рішення № 642 " Про затвердження розпорядження сільського голови"

Рішення сесії № 641 "Про затвердження розпорядження сільського голови"

Рішення сесії № 640 " Про бюджет Вишевицької сільської територіальної громади на 2023 рік

Рішення сесії № 639 " Про внесення змін до бюджету Вишевицької сільської територіальної громади на 2022 рік"