20 жовтня 2023 року в 12 год.25 хв. відбудуться земельні торги - продаж права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення

Дата: 19.09.2023 11:09

20 жовтня 2023 року в 12 год.25 хв. відбудуться земельні торги - продаж права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення строком на 15 ( п’ятнадцять ) роківплощею 18,7470 га, кадастровий номер 1825081800:01:000:1349, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована за адресою: Житомирська область, Житомирський район, Вишевицька сільська рада (за межами населеного пункту с. Вишевичі, в районі урочища за «Хімскладом»), категорія земель – землі сільськогосподарського призначення цільове призначення – для ведення ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01). Стартовий розмір річної орендної плати становить 34 105, грн. 24 коп.

Вишевицькою сільською радою укладено договір про організацію та проведення земельних торгів у формі електронного аукціону з Приватним підприємствов  «Фірма «СОМГІЗ»  ( Оператор електронного майданчика),

Контактний  телефон: 0961315421 ( Оксана ЦИФУЛЯК)

Представник Вишевицької сільської ради

Контактний  телефон: 096-12-95-332 (Світлана ЗАБІГАЙЛО)