Дата: 30.10.2023 11:30

Рішення №183 "Про створення комісії щодо оптимізації бюджету громади"

Рішення №182 "Про розробку Програми поводження з твердими побутовими відходами Вишевицької територіальної громади на період 2024-2026 роки"

Рішення № 181 "Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території Вишевицької сільської ради"

Рішення № 180 "Про зміну поштової адреси будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами в селі Вишевичі вул. Верхня"

Рішення № 179 "Про уповноваження посадових осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення"

Рішення № 178 "Про зміну поштової адреси житлового будинку в селі Ірша по вулиці Лісова "

Рішення № 177 "Про зміну поштової адреси житлового будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами в селі Ірша по вул. Миру"

Рішення № 176 "Про відповідь на заяву Артюшенка В.В."

Рішення № 175 "Про взяття на квартирний облік Пісьменного О.М. "

Рішення № 174 "Про взяття на квартирний облік Маляренко В.М."

Рішення № 173 "Про припинення користування соціальним житлом Мілевським В.В. "

Рішення органу приватизації виконавчого комітету щодо приватизації квартири від Старовойт Р. С. № 172-4"

Рішення органу приватизації виконавчого комітету щодо приватизації від наймача Оксьоненко Л. Г. № 171-3

Рішення органу приватизації виконавчого комітету від наймача Журбенко О.М. № 170-2

Рішення №169 "Про утримання пункту збору Вишевицької територіальної громади, організацію оповіщення, збору і відправки мобілізованих ресурсів під час загальної мобілізації в умовах правого режиму воєнного стану"

Рішення №168 "Про затвердження висновку щодо недоцільності позбавлення батьківських прав гр. Карбовської Ольги Валентинівни, 08.01.1989 р.н. відносно її неповнолітнього сина М*****а О********** В************, 1*.0*.20** р.н."