37 сесія 8 скликання - 17.11.2023 року

Дата: 14.11.2023 13:39

Розпорядження від 10.11.2023 року про скликання чергової 37 сесії Вишевицької сільської ради

Проект рішення сесії "Про внесення змін до складу постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва."

Проект рішення сесії " Про затвердження Програми «Відпочинок та оздоровлення дітей Вишевицької сільської територіальної громади на 2024 рік»"

Програма «Відпочинок та оздоровлення дітей Вишевицької сільської територіальної громади на 2024 рік»

ПРОГРАМА «Запобігання і протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми» Вишевицької сільської ради на 2024 - 2026 роки

Про затвердження Програми підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2024 рік