З днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2023 09:33

Щиро вітаємо із професійним святом депутатський корпус, членів виконавчого комітету, працівників органів місцевого самоврядування, старост старостинських округів,  а також усіх хто поєднав своє життя із місцевим самоврядуванням , працює та дбає про розквіт своєї громади!

З нагоди свята висловлюємо вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за активність, компетентність та відповідальність. Від щирого серця бажаємо усім, хто працює на благо громади, міцного здоров’я, щедрих здобутків, задоволення від обраної справи,вдячності і поваги земляків,непохитної віри у свої сили, миру, щастя,родинного затишку  та втілення у життя найзаповітніших мрій та побажань.