З 1 січня 2024 року Нова пошта змінює тарифи на доставку з України у європейські країни, де присутня компанія.

Дата: 26.12.2023 10:38

Фото без описуЗ 1 січня 2024 року Нова пошта змінює тарифи на доставку з України у європейські країни, де присутня компанія. Ми робимо цей крок, щоб і надалі гарантувати вчасну та якісну доставку попри підвищення цін на паливо та інші витрати.

Ось декілька важливих оновлень, які потрібно знати:

1.  Вводимо географічні зони у Європі, від яких буде залежати тариф на доставку:

ü перша — Молдова, Польща

ü друга — Латвія, Литва, Естонія, Чехія, Словаччина, Угорщина, Румунія, Німеччина

ü третя — Італія

2.  Щоб вам було вигідніше відправляти, ми збільшуємо кількість вагових градацій на міжнародні доставку. Тепер для бізнес-клієнтів діятиме 7 вагових діапазонів замість 4: посилки до 1 кг, до 2 кг, до 5 кг, до 10 кг, до 20 кг, до 30 кг та понад 30 кг.

Раніше ви сплачували за відправлення у вагових межах - до 2 кг, до 10 кг, до 30 кг та понад 30 кг, у якому доплата за кожен кілограм.

3.  Тариф на доставку документів залежно від географічної зони складатиме від 300 грн. Наприклад, у першу зону у Польщу - 300 грн, у другу зону у Німеччину - 450 грн тощо.

Нові тарифи набудуть чинності з 1 січня 2024 року. Ознайомитись із оновленими тарифами для різних географічних зон та вагових діапазонів можна у додатку до цього листа.

Дякуємо що залишаєтесь з нами!

Завжди ваша,

команда Нової пошти

Тариф «Міжнародна доставка» для юридичних осіб