ЄС та Німеччина надають 100 грантів українським підприємствам з експортним потенціалом та інноваційними ідеями
У межах ініціативи EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини, мікро-, малі та середні підприємства (ММСП) України з експортною спроможністю та інноваційним потенціалом можуть отримати 100 грантів до 10 тис. євро кожен для відновлення, розвитку та стійкості у часи війни.
Грантовий конкурс проводиться у межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських ММСП, а також підтримку інновацій та експорту.
Подати заявку на отримання гранту можна через сайт http://100grants4smes.net.ua – з 16 січня до 11 лютого 2024 року.
До участі у конкурсі запрошуються ММСП, що працюють в сферах: переробки (машинобудівна, меблева, харчова та легка промисловість), креативних індустрій, логістики та транспорту, а також інші сектори з потенціалом експорту або створення інновацій (наприклад, освітні та медичні послуги).
Запланована хвиля грантів сприятиме реалізації цілей урядової ініціативи #єРобота під егідою Міністерства економіки України.
Право на бізнес: від ідеї до прибутку
Благодійний фонд «Право на захист» за підтримки Ukrainian Humanitarian Fund (UHF) розпочинає набір учасників на навчальну програму «Право на бізнес: від ідеї до прибутку»
Цей курс для вмотивованих власників малих підприємств, чий бізнес постраждав у результаті повномасштабного вторгнення, тих, хто лише хоче розпочати власну справу, або підпадає під один із критеріїв вразливості:
-
внутрішньо переміщені особи;
-
особи з інвалідністю;
-
чоловіки / жінки, які самостійно виховують дітей;
-
ветерани АТО / війни, які вже не є військовослужбовцями.
Програма реалізується в Харківській, Сумській, Чернігівській, Київській, Житомирській областях.
Метою навчальної програми є дати знання й допомогти підсилити навички в підприємництві, починаючи з пошуку бізнес-ідеї, налагодження менеджменту й маркетингу до моменту отримання першого доходу.
Кращі учасники отримають грант від $3000 на розвиток власної справи!
Щоб стати учасником онлайн-курсу, будь ласка, заповніть заявку на участьт http://surl.li/pibku
до 31 січня 2024 року.
Детальна інформація за посиланням http://surl.li/piblf
Підготовка команд раннього втручання.
Навчальні тренінги від сертифікованих тренерів, членів Української асоціації раннього втручання, команди, які хочуть надавати цю послугу.
Учасники тренінгів:
▪️ отримають знання та навички роботи у моделі раннього втручання,
▪️ опанують практики побудови партнерської співпраці з батьками,
▪️ навчаться працювати у мультидисциплінарних командах;
▪️ зможуть надавати послугу з раннього втручання уже піл час навчання.
Учасників відбиратимуть на конкурсних засадах.
Запрошуємо долучитися організації та установи (крім закладів інституційного догляду дітей, комерційних установ, інклюзивно-ресурсних центрів), які хочуть започаткувати послугу раннього втручання та підготувати фахівців, які її надаватимуть.
Для участі в конкурсі керівник має заповнити анкету: https://bit.ly/41ZEY9u
Заявки приймаються до 31 січня 2024 року.
Перелік відібраних команд буде оголошений після 13 лютого 2024 року.
При відборі перевага надаватиметься організаціям з Волинської, Харківської, Львівської, Закарпатської, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Полтавської, Чернігівської та Чернівецької областей.
Проєкт підготовки команд раннього втручання виконується Дитячим фондом ООН (UNICEF Ukraine) і Центром Джерело у партнерстві з Українською асоціацією раннього втручання.