ЄС та Німеччина надають 100 грантів українським підприємствам з експортним потенціалом та інноваційними ідеями

Дата: 25.01.2024 10:43

У межах ініціативи EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини, мікро-, малі та середні підприємства (ММСП) України з експортною спроможністю та інноваційним потенціалом можуть отримати 100 грантів до 10 тис. євро кожен для відновлення, розвитку та стійкості у часи війни.

Грантовий конкурс проводиться у межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських ММСП, а також підтримку інновацій та експорту.

Подати заявку на отримання гранту можна через сайт http://100grants4smes.net.ua з 16 січня до 11 лютого 2024 року.

До участі у конкурсі запрошуються ММСП, що працюють в сферах: переробки (машинобудівна, меблева, харчова та легка промисловість), креативних індустрій, логістики та транспорту, а також інші сектори з потенціалом експорту або створення інновацій (наприклад, освітні та медичні послуги).

Запланована хвиля грантів сприятиме реалізації цілей урядової ініціативи #єРобота під егідою Міністерства економіки України.

Право на бізнес: від ідеї до прибутку

Благодійний фонд «Право на захист» за підтримки Ukrainian Humanitarian Fund (UHF) розпочинає набір учасників на навчальну програму «Право на бізнес: від ідеї до прибутку»

Цей курс для вмотивованих власників малих підприємств, чий бізнес постраждав у результаті повномасштабного вторгнення, тих, хто лише хоче розпочати власну справу, або підпадає під один із критеріїв вразливості:

• внутрішньо переміщені особи;

• особи з інвалідністю;

• чоловіки / жінки, які самостійно виховують дітей;

• ветерани АТО / війни, які вже не є військовослужбовцями.

Програма реалізується в Харківській, Сумській, Чернігівській, Київській, Житомирській областях.

Метою навчальної програми є дати знання й допомогти підсилити навички в підприємництві, починаючи з пошуку бізнес-ідеї, налагодження менеджменту й маркетингу до моменту отримання першого доходу.

Кращі учасники отримають грант від $3000 на розвиток власної справи!

Щоб стати учасником онлайн-курсу, будь ласка, заповніть заявку на участьт http://surl.li/pibku

до 31 січня 2024 року.

Детальна інформація за посиланням http://surl.li/piblf

Підготовка команд раннього втручання.

Навчальні тренінги від сертифікованих тренерів, членів Української асоціації раннього втручання, команди, які хочуть надавати цю послугу.

Учасники тренінгів:

▪️ отримають знання та навички роботи у моделі раннього втручання,

▪️ опанують практики побудови партнерської співпраці з батьками,

▪️ навчаться працювати у мультидисциплінарних командах;

▪️ зможуть надавати послугу з раннього втручання уже піл час навчання.

Учасників відбиратимуть на конкурсних засадах.

Запрошуємо долучитися організації та установи (крім закладів інституційного догляду дітей, комерційних установ, інклюзивно-ресурсних центрів), які хочуть започаткувати послугу раннього втручання та підготувати фахівців, які її надаватимуть.

Для участі в конкурсі керівник має заповнити анкету: https://bit.ly/41ZEY9u

Заявки приймаються до 31 січня 2024 року.

Перелік відібраних команд буде оголошений після 13 лютого 2024 року.

При відборі перевага надаватиметься організаціям з Волинської, Харківської, Львівської, Закарпатської, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Полтавської, Чернігівської та  Чернівецької областей.

Проєкт підготовки команд раннього втручання виконується Дитячим фондом ООН (UNICEF Ukraine) і Центром Джерело у партнерстві з Українською асоціацією раннього втручання.