Оголошення щодо земельних часток (паїв)

Дата: 01.02.2024 11:10

Інформуємо,що відповідно до частини четвертої та п'ятої статті 13 Закону України " Про порядок виділення в натурі ( на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", у разі якщо до 1 січня 2025 року власник невитребуваної земельної частки (паю) або його спадкоємець не оформив право власності на земельну ділянку, він вважається таким, що відмовився від одержання земельної ділянки".

Після 1 січня 2025 року незатребувані ділянки будуть визнані безазяйними та передані у комунальну власність територіальної громади, на території якої вони розташовані. Власнику у кого наявні сертифікати на земельну частку (пай), що не замінені на витяг з Реєстру речових прав на право власності на земельну ділянку, потрібно терміново оформити право власності.

Для консультацій та оформлення документів на земельну частку (пай) просимо звертатись у земельний відділ Вишевицької сільської ради.

З повагою, Вишевицька сільська рада!