УВАГА!!!! УВАГА!!!! Шановні жителі с. Вишевичі!!!!

Дата: 01.02.2024 11:28

Вишевицька сільська рада просить звернутись громадян, які не сплатили земельний податок, до земельного відділу Вишевицької сільської ради для отримання квитанції-повідомлення для сплати земельного податку.

Звертаємо увагу на те, що існують пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб. Зокрема, відповідно до статті 281 Податкового кодексу України від сплати податку звільняються:

• особи з інвалідністю першої і другої групи;
  • фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;
  • пенсіонери (за віком);
  • ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  • фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Для отримання пільги необхідно звернутись до контролюючого органу (Центр обслуговування платників Радомишльської ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області, адреса:12201, Житомирська обл., м. Радомишль, вул. Мала Житомирська, 21) за місцезнаходженням земельної ділянки із заявою про надання пільги та документами, що посвідчують право на пільгу: посвідчення особи з інвалідністю або довідку медико-соціальної експертної комісії; посвідчення батьків багатодітної сім’ї; пенсійне посвідчення (за віком); посвідчення «Учасник бойових дій», «Особа з інвалідністю внаслідок війни», «Учасник війни», «Член сім’ї військовослужбовця, який загинув (помер) чи пропав безвісти під час проходження військової служби», «Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», «Потерпілий від Чорнобильської катастрофи» (1-3 категорія) тощо.