Конкурс для надавачів соціальних послуг: що треба знати?

Дата: 09.02.2024 11:39

До 14 лютого 2024 року надавачі соціальних послуг можуть податися на конкурс та отримати фінансування на надання комплексної послуги з формування життєстійкості в межах пілотного проєкту Мінсоцполітики. До участі запрошуються представники громадського сектору та комунальні некомерційні підприємства.

Міністерство соціальної політики України запроваджує унікальну за своїм форматом та способом закупівлі послугу з формування життєстійкості.

Формат послуги включає в себе 4 компоненти:

• первинну консультацію фахівця - скринінг потреб людини і подальше її спрямування до необхідних спеціалістів;
  • групові заняття з психологом, а також тренінги із самодопомоги (попередньо усі психологи проходять тренінгові навчання від ВООЗ);
  • навчання для розвитку батьківських компетентностей, організацію батьківських клубів (семінари проводяться за міжнародними стандартами програмам ЮНІСЕФ);
  • координацію локального волонтерства для реалізації ініціатив мешканців громади.

Закупівля послуг відбувається через укладання договору між Фондом соцзахисту осіб з інвалідністю, який проводить конкурс надавачів, та організаціями-переможцями.

Дедлайн подачі заявок на конкурс - 14 лютого 2024 року до 18:00.

Хто може подаватися на конкурс надавачів послуги життєстійкості?

Надавачем послуги може стати юроособа або ФОП, внесена до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг. Це можуть бути як представники громадського сектору, так і комунальні некомерційні підприємтва.

Як потенційному надавачу долучитися до проєкту?

Зверніть увагу, що надавачі можуть подавати свої кандидатури поза конкурсом - за умови, що вони надаватимуть послугу власним коштом або за підтримки благодійника.

Що фінансує держава в рамках проєкту?

Держава покриває такі витрати надавача соціальних послуг:

1. оплату роботи команди надавача (разом із податком ЄСВ);
  2. оплату послуг залучених надавачем спеціалістів (за договором);
  3. витрати на канцелярські та господарські товари;
  4. витрати на продукти харчування для отримувачів послуги;
  5. інші документально підтверджені організаційні витрати надавача.

Також Мінсоцполітики за підтримки партнерів (фондів ЮНІСЕФ, ВООЗ) проводить навчання та забезпечує методичними матеріалами команду надавача послуги життєстійкості.

Записатися на індивідуальні консультації щодо подачі заявки на конкурс для надавачів можна за посиланням.

Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров'я “Ти як?” Першої леді Олени Зеленської.