У Радомишлі проведена робоча зустріч з начальником партнерської організації.

Дата: 13.02.2024 10:40

12.02.2024 року начальником Житомирського районного сектору №6 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Тетяною Нестерчук організована робоча зустріч з начальником Радомишльського відділу №6 управління соціального захисту населення Житомирської РДА Наталією Гарбаренко.

Під час зустрічі було обговорено порядок дій вразі неможливості особи проживання за адресою вказаною після відбуття ним покарання у виді позбавлення або обмеження волі на певний строк та обговорено Порядок взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк відповідно до наказу Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства внутрішніх справ України від 03.04.2018 №947/5/467/609/208 із змінами і доповненнями від 01.10.2021р. №3479/5/560/2123/729.

Житомирський районний сектор №6

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області (м. Радомишль)