#тияк?: Запрошуємо територіальні громади долучитися до пілотного проєкту з формування життєстійкості

Дата: 27.02.2024 13:11

Офіційна заявка від громади в електронній формі має містити інформацію про:

• назву територіальної громади та області,
  • контактну особу від громади (номер телефону та електронна пошта),
  • кількість жителів у громаді,
  •  наявність вільного та придатного приміщення для надання послуги (вимоги до приміщень наведені у п. 40 Постанови Кабміну від 3.10.2023 №1049
  • згоду благодійника надати благодійну пожертву громаді для облаштування приміщення та/або забезпечення утримання приміщення,
  •  соціальний паспорт територіальної громади або стратегію/план її соціального розвитку;
  • результати визначення потреб жителів територіальної громади у соціальних послугах.

Більше про необхідні документи – на нашому сайті (https://www.msp.gov.ua/news/23560.html)

Подати заявку потрібно за адресою: info@mlsp.gov.ua з копією на vidbirgromadi@gmail.com.

Якщо подати заявку через електронні засоби комунікації неможливо – її можна надсилати у паперовій формі за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10.

Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?" Першої леді Олена Зеленська.