Житомирський район надав прихисток черговій хвилі вимушених переселенців

Дата: 29.02.2024 14:36

Сьогодні вранці на Житомирщину прибув черговий евакуаційний потяг. Цього разу  до відносно безпечного регіону приїхали 52 переселенці, які у пошуках порятунку від війни змушені були покинути свої домівки на Донеччині.

Серед приїжджих – 13 дітей, з них двійко – віком до одного року, троє маломобільних громадян, яким знадобилася допомога рятувальників та волонтерів, аби зійти з потягу й дістатися до автобусів, що вже чекали на людей біля залізничного вокзалу.

За дорученням начальника Житомирської РВА Юрія Тарасюка зустрічала вимушених переселенців очільниця управління соціального захисту населення Житомирської РВА Таїса Кондратюк, а також Потіївський сільський голова Марина Плечко, представники  благодійної організації «Карітас України», Товариства Червоного Хреста, поліцейські.

Одразу після прибуття втомлені довгою дорогою люди отримали гарантовані державою перші виплати для забезпечення своїх першочергових потреб, засоби гігієни, мали змогу випити гарячого чаю.

Шестеро переселенців вирішили самопоселитися, 29 людей прийняла Потіївська громада, решту – Вишевицька. У місцях тимчасового розселення нових жителів уже все підготували для їх комфортного і безпечного проживання.

Люди, які вдосталь натерпілися від війни, вдячні за підтримку та турботу, а Житомирський  район завжди готовий простягнути руку допомоги своїм співвітчизникам, що опинилися в скруті, та прихистити стільки переселенців, скільки буде потрібно.