41 сесія 8-го скликання - 13.03.2024 року

Дата: 13.03.2024 08:15

Підсумки відкритого поіменного голосування без рішень

Рішення сесії №940 "Про розгляд депутатського запиту депутата Андрія Прокопенка"

Рішення сесії №939 "Про внесення змін до штатного розпису Іршанського ліцею Вишевицької сільської ради"

Рішення сесії №938 "Про затвердження розпорядження сільського голови"

Рішення сесії №937 "Про затвердження Порядку взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування на такому обліку, зняття з нього та надання соціального житла для осіб, які потребують соціального захисту"

Рішення сесії №936 "Про виділення матеріальної допомоги"

Рішення сесії №935 "Про внесення змін в рішення 24 сесії Вишевицької сільської ради 8 скликання від 23.11.2022 №620 "Про затвердження "Програми щодо організації облаштування найпростіших споруд (укриттів) цивільного захисту персоналу та учнів (капітального ремонту, реконструкції овочесховищ) у закладах дошкільної та загальної середньої освіти комунальної власності Вишевицької сільської ради на 2022-2023 роки""

Рішення сесії №934 "Про припинення права оперативного управління майном"

Рішення сесії №933 "Про внесення змін до бюджету Вишевицької сільської територіальної громади на 2024 рік"

Рішення сесії №932 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під польовими та проектними польовими дорогами розташованими в масиві земель сільськогосподарського призначення, в межах орендованих паїв та передачу їх в оренду ФГ "Тірас 2007" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 12,6035 га"

Рішення сесії №931 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під польовими та проектними польовими дорогами розташованими в масиві земель сільськогосподарського призначення, в межах орендованих паїв та передачу їх в оренду ФГ "Тірас 2007" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 12,7763 га"

Рішення сесії №930 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під польовими та проектними польовими дорогами розташованими в масиві земель сільськогосподарського призначення, в межах орендованих паїв та передачу їх в оренду ФГ "Тірас 2007"для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 4,9527 га"

Рішення сесії №929 "Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки ТОВ "ВКФ "Роксана" загальною площею 1,0981 га, для роздрібної торгівлі та комерційних послуг кадастровий номер 1825084300:01:001:0031 розташований в с. Ірша, вул. Шкільна 20, Житомирського району, Житомирської області"

Рішення сесії №928 "Про внесення змін в пункт 1 рішення 24 сесії Вишевицької сільської ради 8 скликання від 23.11.2022 р. №632 "Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що передається безоплатно у власність""

Рішення сесії №927 "Про відмову в затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Предку Василю Олександровичу за межами населеного пункту с. Веприн (урочище біля картоплесховища) Вишевицької сільської ради Житомирського району Житомирської області"

Рішення сесії №926 "Про розроблення детального плану території земельної ділянки вул. Космонавтів, с. Межирічка Житомирського району Житомирської області Купрієнку Олександру Васильовичу"

Рішення сесії №923 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що передається безоплатно у власність"

Рішення сесії №922 "Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Вишевицької сільської ради"

Рішення сесії №921 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що передаються безоплатно в приватну власність"

Рішення сесії №920 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельних часток (паїв)"

Рішення сесії №919 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельних часток (паїв)"