Дата: 31.01.2023 11:42

Рішення №127 "Про затвердження складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Вишевицької сільської ради в новій редакції"

Рішення №128 "Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану громадян"

Рішення №129 "Про затвердження Положення про порядок встановлення, обліку та демонтажу пам'ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок та території Вишевицької сільської громади"

Рішення №130 "Про затвердження видів суспільно корисних робіт та перелік об'єктів, на яких можуть відбувати громадські роботи засудженні до цього виду покарання та правопорушники, а також неповнолітні засудженні та правопорушники на яких судом накладене адміністративне стягнення у вигляді громадських (суспільно корисних) робіт, які перебувають на обліку Житомирського сектору №6 філії Державної установи "Центр пробації" у Житомирській області"

Рішення №131 "Про затвердження графіку проведення засідань виконавчого комітету Вишевицької сільської ради на 2023 рік"

Рішення №132 "Про погодження Положення про виконавчий комітет Вишевицької сільської ради затверджений рішенням 25 сесії Вишевицької сільської ради 8 скликання №644 від 19.12.2022 року"

Рішення №133 "Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Вишевицької сільської ради від 16.12.2022 року №126 "Звернення до директора фермерського господарства (ФГ) "Межирічка" Бойченко М.П. про демонтаж та безоплатну передачу з колективної власності КСП ім. Тарасюка в комунальну власність Вишевицької територіальної громади у виді будівельних матеріалів для капітального ремонту найпростіших укриттів у навчальних закладах освіти""

Рішення №134 "Про розгляд запиту Коростенської окружної прокуратури в порядку статті 23 Закону України "Про прокуратуру""

Рішення №135 "Про пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Вишевицької сільської ради"