43 сесія 8 скликання - 24.04.2024

Дата: 19.04.2024 14:03

Проєкт рішення "Про перейменування посади та внесення змін до штатного розпису"

Проєкт рішення "Про надання дозволу на укладання договору  щодо надання правової допомоги"

Проєкт рішення "Про надання згоди на безоплатне ПРОЄКТ прийняття з державної у комунальну власність Вишевицької сільської територіальної громади електричного скутера"

Проєкт рішення "Про передачу земельної ділянки у постійне користування комунальному закладу « Заклад дошкільної освіти « Сонечко» Вишевицької сільської ради Житомирської області"

Проєкт рішення "Про передачу земельної ділянки у постійне користування закладу дошкільної освіти « Віночок» Вишевицької сільської ради"

Проєкт рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що передається безоплатно у власність"

Проєкт рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок"

Проєкт рішення "Про надання дозволу на розробку технічної  документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж   земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельних часток (паїв)"

Проєкт рішення "Про розроблення детального плану території земельної ділянки вул. В. Глубокова (в районі за комунальним закладом « Заклад дошкільної освіти « Сонечко»)"

Проєкт рішення "Про внесення змін в пункт 1 рішення 41 сесії Вишевицької сільської ради VIII скликання від 13.03.2024р. № 928 «Про внесення змін в пункт 1 рішення 24 сесії Вишевицької сільської ради VIII скликання від 23.11.2022 р. № 632 « Про затвердження технічної документації щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості), що передається безоплатно у власність»"

Проєкт рішення "Про припинення права постійного користування землею сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства згідно Договору купівлі-продажу земельної ділянки з кадастровим номером 1825086100:02:000:0338 гр. Антоненку Анатолію Павловичу"

Проєкт рішення "Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для укладання договору оренди землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з кадастровим номером 1825084303:03:002:0040,  розташованої в межах  населеного пункту с.Вирва на території Вишевицької сільської ради Житомирського району Житомирської області, та про передачу її в користування на умовах оренди гр. Литвинчук Людмилі Вікторівні"

Проєкт рішення "Про внесення змін в рішення двадцять дев’ятої сесії Вишевицької сільської ради VIIІ скликання від 05.05.2023 року №695 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вишевицької сільської ради »"

Проєкт рішення "Про передачу комунального майна в оперативне управління"

Проєкт рішення "Про затвердження Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб на території Вишевицької територіальної громади на 2024-2025 роки"

Проєкт рішення "Про затвердження перспективного Плану трансформації та оптимізації закладів загальної середньої освіти Вишевицької сільської ради на 2024-2026 роки"