24 сесія 8 скликання - 23.11.2022 р.

Дата: 25.11.2022 10:22

Рішення сесії №619 "Про внесення змін до бюджету Вишевицької сільської територіальної громади на 2022 рік"

Рішення сесії №620 "Про затвердження "Програми щодо організації облаштування найпростіших споруд (укриттів) цивільного захисту персоналу та учнів (капітального ремонту, реконструкції овочесховищ) у закладах дошкільної та загальної середньої освіти комунальної власності Вишевицької сільської ради на 2022-2023 роки""

Рішення сесії №622 "Про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна розташованого на території Вишевицької сільської ради для подальшого набуття права комунальної власності"

Рішення сесії №624 "Про внесення змін до складу виконавчого комітету Вишевицької сільської ради"

Рішення сесії №625 "Про внесення змін та доповнень до "Положення про відділ землевпорядкування , містобудування та архітектури, комунального господарства Вишевицької сільської ради" затвердженого рішенням 27 сесії Вишевицької сільської ради 8 скликання від 15.01.2018 року №375"

Рішення сесії №626 "Про внесення змін в номер та в пункти рішень 17 сесії Вишевицької сільської ради 8 скликання від 17.02.2022 №564"

Рішення сесії №627 "Про внесення змін в номер та деякі пункти рішення 17 сесії Вишевицької сільської ради 8 скликання від 17.02.2022 №555

Рішення сесії №628 "Про відмову у наданні дозволу про передачу земельної ділянки сільськогосподарського призначення в оренду Фермерському господарству "Межирічка""

Рішення сесії №630 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності для будівництва та обслуговування закладів освіти Макалевицька загальноосвітня школа 1 ступеня с. Макалевичі, вул. Шкільна, 23."

Рішення сесії №632 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що передається безоплатно у власність"

Рішення сесії №633 "Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для укладення договору оренди землі Вишевицькому сільському споживчому товариству за адресою: вул. Гагаріна,5. с. Ірша, Житомирський район, Житомирська область"

Рішення сесії №634 "Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для укладання договору оренди землі Вишевицькому сільському споживчому товариству, за адресою: вул. Зарічна,1, с. Вирва, Житомирський район, Житомирська область"

Рішення сесії №635 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що передаються безоплатно в приватну власність"