43 сесія 8 скликання - 24.04.2024 року

Дата: 25.04.2024 11:58

Рішення сесії №944 "Про передачу земельної ділянки у постійне користування комунальному закладу « Заклад дошкільної освіти« Сонечко» Вишевицької сільської ради Житомирської області"

Рішення сесії №945 "Про передачу земельної ділянки у постійне користування закладу дошкільної освіти« Віночок» Вишевицької сільської ради"

Рішення сесії №946 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що передається безоплатно у власність"

Рішення сесії №947 "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок"

Рішення сесії №948 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельних часток (паїв)"

Рішення сесії №949 "Про розроблення детального плану території земельної ділянки вул. В. Глубокова (в районі закомунальним закладом « Заклад дошкільної освіти « Сонечко»)"

Рішення сесії №950 "Про внесення змін в пункт 1 рішення41 сесії Вишевицькоїсільської ради VIII скликання від 13.03.2024р.№928 «Провнесення змін в пункт 1 рішення 24 сесії Вишевицької сільської ради VIII скликання від 23.11.2022 р. № 632 « Про затвердження технічної документації щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості), що передається безоплатно у власність»"

Рішення сесії №951 "Про припинення права постійного користування землею сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства згідно Договору купівлі-продажу земельної ділянки з кадастровим номером 1825086100:02:000:0338 гр. Антоненку Анатолію Павловичу"

Рішення сесії №953 "Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для укладання договору оренди землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з кадастровим номером 1825084303:03:002:0040, розташованої в межах населеного пункту с.Вирва на території Вишевицької сільської ради Житомирського району Житомирської області, та про передачу її в користування на умовах оренди гр. Литвинчук Людмилі Вікторівні"

Рішення сесії №954 "Про затвердження перспективного Плану трансформації та оптимізації закладів загальної середньої освіти Вишевицької сільської ради на 2024-2026 роки"

Рішення сесії №955 "Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної у комунальну власність Вишевицької сільської територіальної громади електричного скутера"

Рішення сесії №956 "Про надання дозволу на укладання договору щодо надання правової допомоги"