44 сесія 8 скликання - 26.06.2024 року (1 та 2 пленарне засідання)

Дата: 04.07.2024 17:36

ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ  -  БУЛО РОЗГЛЯНУТО ТА ПРИЙНЯТО 26.06.2024 РОКУ

1.Проєкт рішення "Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад»"

2.Проєкт рішення "Про тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб та/або евакуйованих осіб у закладах освіти та медичних закладах Вишевицької сільської ради"

3.Проєкт рішення "Про тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб та/або евакуйованих осіб у закладах освіти та медичних закладах Вишевицької сільської ради"

4.Проєкт рішення "Про виділення матеріальної допомоги"

5.Проєкт рішення "Про перейменування посади та внесення змін до штатного розпису"

ДРУГЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ  -  БУДЕ РОЗГЛЯНУТО 05.07.2024 РОКУ

7. Проєкт рішення "Про ініціювання звернення до Коростишівської окружної прокуратури про представлення інтересів Вишевицької територіальної громади в Господарському суді Житомирської області з приводу систематичної несплати орендної плати Фермерським господарством «ЛУКАС-АГРО»(код ЄДРПОУ 42306657 село Вишевичі вул. Клєвцова, 16 в особі керівника Лухумаідзе Паата Гавриловича"

8.Проєкт рішення "Про встановлення ставок орендної плати за землю на 2025 рік"

9.Проєкт рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2025 рік»

10.Проєкт рішення «Про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків на 2025 рік»

11.Проєкт рішення "Про внесення змін до структуривиконавчих органів Вишевицькоїс ільської ради,загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів "

12.Проєкт рішення "Про внесення змін в пункт 1 та пункт 2 рішення6 сесії Вишевицькоїсільської ради VIII скликання від 18 червня 2021р.№214 « Про затвердженнятехнічної документації щодо встановлення( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості), що передається безоплатно у власність»"

13.Проєкт рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для рибогосподарських потреб (КВЦПЗ 10.07) площею 8,1100га, що розташована: Житомирська,Житомирський район (за межами населеного пункту с. Межирічка), на території Вишевицької сільської ради, кадастровий номер: 1825086100:02:000:0385 та надання дозволу на розроблення відповідної документації"

14.Проєкт рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах населених пунктів сіл Макалевичі, Садки, Вишевицької територіальної громади, Житомирського району, Житомирської області."

15.Проєкт рішення "Про припинення права оренди земельної ділянки та розірвання договору оренди землі"

18.Проєкт рішення "Про внесення змін в пункт 1рішення8 сесії Вишевицькоїсільської ради VIII скликання від 20грудня2023р.№862 « Про затвердження « Детальний план території земельної ділянки загальною площею 0.1700 га розташованої в с. Вишевичі по вул. Миру, Житомирського району Житомирської області ( в районі між приміщенням будинку культури та приміщенням поштового зв’язку « Укрпошта» для визначення містобудівних потреб « для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей»"

19.Проєкт рішення "Про внесення змін в пункт 1 рішення 8 сесії Вишевицької сільської ради VIII скликання від 20 грудня 2023р. № 866 Про затвердження « Детальний план території земельної ділянки загальною площею 4,0000га розташованої в с. Ірша по вул. Привокзальна, Житомирського району Житомирської області ( в районі залізничного переїзду) для визначення містобудівних потреб « для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей»"

20.Проєкт рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документаціїіз землеустрою щодо інвентаризаціїземельної ділянки у зв’язку з необхідністю уточнення конфігурації, місця розташування та площі земельної ділянки кадастровий номер 1825086100:04:000:0035 землі сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства за межами населеного пункту села Межирічка, Житомирського району,Житомирської області."

21.Проєкт рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки для укладання договору оренди землі Вишевицькому сільському споживчому товариству за адресою: вул. Миру,1,с.Вишевичі, Житомирський район, Житомирська область."

22.Проєкт рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності"

23.Проєкт рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності "

24.Проєкт рішення "Про резервування земельної ділянки комунальної власності для забезпечення права на землю учасників бойових дій"

25.Проєкт рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що передаються безоплатно в приватну власність"