44 сесія 8 скликання - 14.06.2024 року

Дата: 05.06.2024 22:36

1.Проєкт рішення "Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад»"

2.Проєкт рішення "Про тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб та/або евакуйованих осіб у закладах освіти та медичних закладах Вишевицької сільської ради"

3.Проєкт рішення "Про затвердження Положення про місцеву пожежну охорону Вишевицької сільської ради у новій редакції"

4.Проєкт рішення "Про виділення матеріальної допомоги"

5.Проєкт рішення "Про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків на 2025 рік"

6.Проєкт рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2025 рік"

7.Проєкт рішення "Про встановлення ставок орендної плати за землю на 2025 рік"

10.Проєкт рішення "Про надання дозволу на розробку технічної   документації із землеустрою щодо встановлення   (відновлення)  меж  земельних  ділянок в натурі (на місцевості), що передаються  безоплатно в приватну власність"

11.Проєкт рішення "Про надання дозволу на розробку технічної  документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж   земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельних часток (паїв)"

11.Проєкт рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що передається безоплатно у власність"

13.Проєкт рішення "Про відмову в зменешенні ставок земельного податку для земель залізничного користування"

14.Проєкт рішення "Про розгляд звернення Філії «Радомишльське лісомисливськегосподарство» Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України»"

15.Проєкт рішення "Про розгляд звернення Філії «Радомишльське лісомисливськегосподарство» Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України»"

16.Проєкт рішення "Про внесення змін в пункт 1 та пункт 2 рішення 6сесії Вишевицької сільської ради  VIII скликання   від 18 червня 2021р. № 214 « Про затвердження технічної документації щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості), що передається безоплатно  у власність»"

17.Проєкт рішення "Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для рибогосподарських потреб (КВЦПЗ 10.07) площею 8,1100га, що розташована: Житомирська,Житомирський район (за межами населеного пункту с. Межирічка), на території Вишевицької сільської ради, кадастровий номер: 1825086100:02:000:0385 та надання дозволу на розроблення відповідної документації"

18.Проєкт рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах населених пунктів сіл Макалевичі, Садки, Вишевицької територіальної громади, Житомирського району, Житомирської області."

19.Проєкт рішення "Про припинення права оренди земельної ділянки та розірвання договору оренди землі"