44 сесія 8 скликання (1 та 2 пл. засідання) -26.06.2024 та 05.07.2024 р.

Дата: 10.07.2024 10:40

ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ - 26.06.2024 Р.

Рішення сесії №960 "Про виділення матеріальної допомоги"

Рішення сесії №961 "Про затвердження Положення про місцеву пожежну охорону Вишевицької сільської ради у новій редакції"

Рішення сесії №962 "Про тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб та/або евакуйованих осіб у закладах освіти та медичних закладах Вишевицької сільської ради"

Рішення сесії №963 "Про перейменування посади та внесення змін до штатного розпису"

Рішення сесії №964 "Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація об'єднаних територіальних громад"

ДРУГЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ - 05.07.2024 Р.

Рішення сесії №965 "Про звернення до народного депутата України Грищенко Тетяни Миколаївни"

Рішення сесії №966 "Про внесення змін до структури виконавчих органів Вишевицької сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів"

Рішення сесії №967 «Про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків на 2025 рік»

Рішення сесії №968 "Про встановлення ставок орендної плати за землю на 2025 рік"

Рішення сесії №969 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2025 рік»

Рішення сесії №970 "Про ініціювання звернення до Коростишівської окружної прокуратури про представлення інтересів Вишевицької територіальної громади в Господарському суді Житомирської області з приводу систематичної несплати орендної плати Фермерським господарством «ЛУКАС-АГРО»(код ЄДРПОУ 42306657) с.Вишевичі, вул. Клєвцова, 16 в особі керівника Лухумаідзе Паата Гавриловича)"

Рішення сесії №973 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що передаються безоплатно в приватну власність"

Рішення сесії №974 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельних часток (паїв)"

Рішення сесії №975 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що передається безоплатно у власність"

Рішення сесії №978 "Про відмову в зменшенні ставок земельного податку для земель залізничного транспорту"

Рішення сесії №979 "Про розгляд звернення Філії «Радомишльське лісомисливське господарство» Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України»"

Рішення сесії №980 "Про розгляд звернення Філії «Радомишльське лісомисливське господарство» Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України»"

Рішення сесії №981 "Про внесення змін в пункт 1 та пункт 2 рішення 6 сесії Вишевицької сільської ради VIII скликання від 18 червня 2021р.№214 « Про затвердження технічної документації щодо встановлення( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості), що передається безоплатно у власність»"

Рішення сесії №982 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для рибогосподарських потреб (КВЦПЗ 10.07) площею 8,1100га, що розташована: Житомирська область,Житомирський район (за межами населеного пункту с. Межирічка), на території Вишевицької сільської ради, кадастровий номер: 1825086100:02:000:0385 та надання дозволу на розроблення відповідної документації"

Рішення сесії №983 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах населених пунктів сіл Макалевичі та Садки, Вишевицької територіальної громади, Житомирського району, Житомирської області"

Рішення сесії №984 "Про припинення права оренди земельної ділянки та розірвання договору оренди землі"

Рішення сесії №986 "Про внесення змін в пункт 1рішення8 сесії Вишевицькоїсільської ради VIII скликання від 20грудня2023р.№862 « Про затвердження « Детальний план території земельної ділянки загальною площею 0.1700 га розташованої в с. Вишевичі по вул. Миру, Житомирського району Житомирської області ( в районі між приміщенням будинку культури та приміщенням поштового зв’язку « Укрпошта» для визначення містобудівних потреб « для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей»"

Рішення сесії №987 "Про внесення змін в пункт 1 рішення 8 сесії Вишевицької сільської ради VIII скликання від 20 грудня 2023р. № 866 Про затвердження « Детальний план території земельної ділянки загальною площею 4,0000га розташованої в с. Ірша по вул. Привокзальна, Житомирського району Житомирської області ( в районі залізничного переїзду) для визначення містобудівних потреб « для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей»"

Рішення сесії №988 "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки у зв’язку з необхідністю уточнення конфігурації, місця розташування та площі земельної ділянки кадастровий номер 1825086100:04:000:0035 землі сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства за межами населеного пункту села Межирічка, Житомирського району,Житомирської області."

Рішення сесії №989 "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки для укладання договору оренди землі Вишевицькому сільському споживчому товариству за адресою: вул. Миру,1а,с.Вишевичі, Житомирський район, Житомирська область"

Рішення сесії №990 "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності"

Рішення сесії №991 "Про резервування земельної ділянки комунальної власності для забезпечення права на землю учасників бойових дій"