Оголошення

Вишевицька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади фахівця з соціальної роботи

Вимоги: спеціальна чи вища освіта, або досвід роботи в соціальній сфері; знання ПК та вміння користуватися мережею Інтернет; комунікабельність, старанність в роботі.

19:22 26.09.2019

Оголошення про продаж на електронному аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації комунальної власності Вишевицької сільської ради нежитлової будівлі за адресою: Житомирська обл., Радомишльський р-н, с. Вишевичі, вул. Миру, 7-Б.

Вишевицька  сільська  рада інформує про продаж на електронному аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації – нежитлової  будівлі, загальною площею 81,3 кв. м, за адресою: Житомирська обл., Радомишльський  р-н, с. Вишевичі, вул. Миру, 7-Б.

14:53 21.08.2019

Оголошення про продаж на електронному аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації комунальної власності Вишевицької сільської ради нежитлової будівлі (приміщення аптеки) за адресою: Житомирська обл., Радомишльський р-н, с. Вишевичі, вул. Миру,

Вишевицька сільська рада інформує про продаж на електронному аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі (приміщення аптеки), загальною площею 81,3 кв. м, за адресою: Житомирська обл., Радомишльський р-н, с. Вишевичі, вул. Миру, 7-Б.

10:34 02.07.2019

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства «Вишевицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Вишевицької сільської ради

ПІДСТАВА: Відповідно Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року  № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, рішення сесії Вишевицької сільської ради від 14.03.2019 року № 721 «Про затвердження Порядку  проведення  конкурсу на зайняття  посади керівника комунального некомерційного  підприємства «Вишевицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Вишевицької сільської ради  та затвердження складу конкурсної комісії»

17:08 14.03.2019

Оголошується конкурс на посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти

Відповідно до Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 р. № 2145-VIII, Закону України «Про загальну середню освіту», Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 р. № 291, Положення  про конкурс на посаду керівника  комунального закладу загальної середньої освіти  Вишевицької сільської ради, рішення Вишевицької сільської ради «Про створення Комунальної установи  Вишевицької сільської ради «Вишевицький ліцей» та затвердження Статуту» № 455 від 23.05.2018 року Вишевицька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора (керівника)  комунальної установи Вишевицької сільської ради «Вишевицький ліцей».

20:15 24.09.2018

Всеукраїнський конкурс «Мій рідний край»

Триває Всеукраїнський конкурс «Мій рідний край»! Кожен підліток віком 10-15 років може взяти участь у конкурсі. Участь – безкоштовна. Конкурс проводиться до 28.08.2018 року. Переможці отримають грошові призи. Кожен учасник отримає сертифікат участі у Всеукраїнському конкурсі.

13:36 24.08.2018

1 вересня - День знань

У суботу 1 вересня на 9.00 год. школи громади запрошують школярів, батьків та учителів, щоб спільно відвяткувати День знань!

11:50 24.08.2018

24 серпня - День Незалежності України!

За участі творчих колективів громади, дитячих колективів відбудеться урочисте святкування Свята Незалежності нашої країни. Свята, яке символізує нашу єдність, силу тіла та духу, патріотизм та прагнення волі.

12:08 23.08.2018

Увага - повторні вибори

22 квітня у с.Веприн відбулися перші вибори.старости. На підставі протоколу Вишевицької сільської виборчої комісії Радомишльського району Житомирської області про результати виборів старости Вепринського старостинського округу найбільшу кількість голосів набрали два кандидати.

17:31 02.05.2018

Урядова програма підтримки утримання молодняка ВРХ (за утримання молодняка до 13 місячного віку 2500 гривень на голову)

Дотація буде надаватися фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб у поточному році.

09:48 29.03.2018