Проєкти рішень виконавчого комітету

Дата: 19.09.2022 16:38

21.09.2022р

Проєкти рішень виконкому №- «Про внесення змін до Рішення № 14 від 24.01.2021 Про створення комісії з питань захисту прав дитини та затвердження складу комісії»

29.08.2022р

Проєкти рішень виконкому №- «Про погодження Правил благоустрою на території населених пунктів Вишевицької сільської ради»

Проєкти рішень виконкому №- «Про погодження проекту рішення сільської ради « Про перейменування вулиці Клевцова села Вишевичі Вишевицької сільської ради»»

Проєкти рішень виконкому №- «Про затвердження заходів щодо приведення у відповідність до вимог законодавства земельних правовідносин на території Вишевицької територіальної громади»

Проєкти рішень виконкому №- «Про погодження ліквідації та виключення з базової мережі закладів культури бібліотеки села Межирічка та переведення в нежитлове приміщення»

Проєкти рішень виконкому №- «Про створення комісії за обліком благодійної допомоги від благодійних організацій»

Проєкти рішень виконкому №- «Про затвердження складу комісії по проведенню контрольних перевірок пільгового перевезення окремих категорій громадян автомобільним транспортом приміського сполучення Ірша -Радомишль.»

Проєкти рішень виконкому №- «Про створення комісії з перевірки стану готовності об”єктів енергетичного господарського до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 року»

18.07.2022р

Проєкти рішень виконкому №- «Про дозвіл на видалення аварійних дерев пошкоджених внаслідок буревію на території Іршанського ліцею»

Проєкти рішень виконкому №- «Про надання дозволу гр. Гончарову Євгену Валерійовичу на перепоховання останків померлого гр. Гончарова Валерія Павловича»

Проєкти рішень виконкому №- «Про внесення змін до складу комісії з обстеження зелених насаджень на території Вишевицької сільської ради»

20.05.2022р

Проєкти рішень виконкому №22 «Про проведення засідання виконавчого комітету Вишевицької сільської ради»

Проєкти рішень виконкому №- «Про утворення робочої групи з контролю за роздрібними цінами на території Вишевицької територіальної громади в умовах воєнного стану»

Проєкти рішень виконкому №- «Про створення постійно діючої комісії з питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл на території Вишевицької сільської ради»

Проєкти рішень виконкому №- «Про затвердження Комплексного плану заходів щодо профілактики гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення Вишевицької територіальної громади на 2022-2023 рр.»

Проєкти рішень виконкому №- «Про проведення заходів з декомунізації та дерусифікації»

Проєкти рішень виконкому №- «Про надання дозволу на укладання договору дарування»

Проєкти рішень виконкому №- «Про надання соціального житла гр. Мілевському В.В»

Проєкти рішень виконкому №- «Про взяття на квартирний облік Бондаренка Я.О.»

Проєкти рішень виконкому №- «Про відібрання соціального житла гр.Чернюк Л.Е.»

Проєкти рішень виконкому №- «Про погодження графіку роботи та виїзного прийому громадян лікарем КНП «Вишевицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Вишевицької сільської ради Метельова О.Б. на 2022 рік»

14.02.2022р

Проєкти рішень виконкому №6 «Розпорядження Про проведення засідання виконавчого комітету»

24. 01.2022р

Про надання дозволу на укладання договору дарування

Про визначення переліку видів суспільно корисних робіт та перелік об’єктів на 2022 рік, на яких можуть відбувати громадські роботи засуджені до цього виду покарання, які перебувають на обліку Радомишльського сектору філії Державної установи «Центр пробації».»

29.06.2021р

«Про визначення відповідального за охорону культурної спадщини»

«Про визначення відповідального за ведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку»

«Про створення комісії по перевірці наявності бджолосімей у фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які претендують на отримання дотації за бджолосім’ї»

«Про подання клопотання щодо представлення багатодітної матері до присвоєння почесного звання «Мати-героїня»»

20.05.2021р

Проекти рішень виконкому №-- «Про присвоєння адрес»

Проекти рішень виконкому №-- «Про повернення дітей в сім'ю.»

Проекти рішень виконкому №-- «ПРИПИС ДЕРЖАВНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ІНСПЕКЦІЇ ДЛЯ РОЗГЯДУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ»

20.04.2021р

Про надання статусу дитини позбавленої батьківського піклування

Про надання дозволу на роз'єднання ********** * *. з рідними братом та сестрою під час усиновлення