Дата: від до Скинути

Програма USAID АГРО надасть до 270 млн грн співфінансування на розвиток потужностей з доробки, сушіння та зберігання зерна

Через ускладнений експорт мікро, малі та середні агровиробники (ММСП) в Україні потребують додаткових елеваторних потужностей для сушіння та зберігання зерна. Програма USAID АГРО надасть до 270 млн грн співфінансування українським підприємствам, які надають послуги з сушіння, зберігання та доробки зернових та технічних культур. За програмою передбачено 10-15 проєктів співфінансування, з бюджетом від 18 до 36 млн грн кожен.

10:52 25.01.2024

Програма USAID АГРО надасть до 14,8 млн грн співфінансування для проєктів розвитку свинарства в Україні.

Програма USAID АГРО надасть до 14,8 млн грн співфінансування для розвитку свинарства через впровадження контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней. Всього АГРО підтримає 3 проєкти (остаточна сума співфінансування кожного залежить від запропонованої діяльності).

10:51 25.01.2024

Освітня можливість для бізнесів в агросфері та суміжних.

Глобальний договір ООН в Україні вже втретє проводить освітній проєкт SEED, який допомагає власникам мікро- та малих бізнесів масштабувати свою справу та вивести бізнес на новий рівень. Проєкт реалізується за підтримки компанії PepsiCo та фінансування PepsiCo Foundation.

10:49 25.01.2024

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва 2023-2024.

Естонська рада у справах біженців в Україні оголошує конкурс на відбір менторів (наставників, експертів) для мікро- та малих жіночих бізнесів в рамках Програми розширення можливостей жіночого підприємництва 2023-2024

10:45 25.01.2024

ЄС та Німеччина надають 100 грантів українським підприємствам  з експортним потенціалом та інноваційними ідеями

ЄС та Німеччина надають 100 грантів українським підприємствам з експортним потенціалом та інноваційними ідеями

У межах ініціативи EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини, мікро-, малі та середні підприємства (ММСП) України з експортною спроможністю та інноваційним потенціалом можуть отримати 100 грантів до 10 тис. євро кожен для відновлення, розвитку та стійкості у часи війни.

10:43 25.01.2024

Юрій Тарасюк підбив підсумки реалізації інтерактивного івенту «Стежка ментального здоров’я» на теренах Житомирського району

Протягом січня поточного року в кожній громаді Житомирського району, в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»,  проходили інтерактивні заходи під назвою «Стежка ментального здоров’я».

10:29 25.01.2024

«Пліч-о-пліч Шкільні ліги»: 371 команда з волейболу та 212 команд з футзалу в Житомирському районі вже зареєструвались на змагання!

Сьогодні на тренування до Старосілецького та Кам’янобрідського ліцеїв завітали начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, його заступник Юрій Денисовець, начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк, представники Старосілецької територіальної громади та ЗМІ.

10:17 24.01.2024

ПОДАГРА: ЯК ПОПЕРЕДИТИ ЗАХВОРЮВАННЯ

Пода́гра — хвороба,  яка  частіше за все характеризується  постійними нападами гострого артриту:  почервонінням,  чутливістю,  болем, набряком  суглоба.

14:38 23.01.2024