#ТиЯк: Українці стали більше довіряти психологам і психіатрам

Про це свідчать результати другої хвилі дослідження «Ментальне здоров’я та ставлення українців до психологічної допомоги під час війни». Його провела компанія Gradus Research у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.

12:18 06.02.2024

#плічопліч: Житомирщина приєдналася до відкриття ІІ етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». ФОТО. ВІДЕО

05 лютого у Житомирі відбулося урочисте відкриття ІІ етапу змагань зі спортивного орієнтування. Цей захід став частиною наймасштабнішого спортивного проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який зібрав понад 100 учасників, готових демонструвати свою спритність, витривалість та командний дух.

12:03 06.02.2024