Холера: причини, симптоми та профілактика

Що таке холера?  Холера — це гостра діарейна інфекція, викликана бактерією Vibrio cholerae.                                                      Як можна заразитися?  Холера передається фекально-оральним шляхом від людини до людини, частіше при вживанні забрудненої води, овочів, фруктів, при купанні, а також через їжу і при побутових контактах. Джерелом збудника інфекції є людина – хворий або носій вібріонів. Холерний вібріон може зберігати життєздатність у воді протягом тривалого часу, у харчових продуктах при кімнатній температурі протягом 2-5 днів, на поверхні плодів і овочів в умовах сонячного освітлення упродовж 8 годин, при низьких температурах та у морській воді — 2 тижнів і більше, у кишечнику окремих річкових та морських тварин — декількох місяців. Під час кип’ятіння холерний вібріон гине протягом хвилини, є малостійким до висушування, до прямого сонячного опромінення, є надзвичайно чутливим до дії звичайних дезінфектантів.

09:39 05.07.2024

Військовий рекрутинг набирає обертів

У листопаді 2023 року Міністерство оборони України повідомило про запуск спільного проєкту з рекрутингу до Збройних сил із рекрутинговою компанією Lobby X. Як заявила тоді заступниця міністра, проєкт має дозволити цивільним обрати підрозділ і посаду, де їхній досвід буде найбільш корисним.

09:04 19.06.2024

У Радомишлі проведена робоча зустріч з прокурором

17.06.2024 року начальником Житомирського районного сектору №6  філії державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Тетяною Нестерчук організована робоча зустріч з керівником Радомишльського відділу Коростишівської окружної прокуратури Житомирської області Володимиром Сенько.

09:12 18.06.2024