Дата: від до Скинути

РЯДОМИШЛЬСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ  НАГАДУЮТЬ ГРОМАДЯНАМ ПРО ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД

РЯДОМИШЛЬСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ НАГАДУЮТЬ ГРОМАДЯНАМ ПРО ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД

Опалювальний сезон вже триває. А пічне опалення завжди створювало і створює чимало проблем населенню, особливо в сільській місцевості, де у багатьох будинках є піч – об’єкт підвищеної пожежної небезпеки.                                                                                                                                     Основними причинами, від яких в поточному році виникали пожежі у житловому секторі на території Радомишльського району – саме порушення правил пожежної безпеки при монтажі чи експлуатації пічного опалення (31% від загальної кількості причин пожеж).                                           Аби вберегтися від таких небезпечних подій, необхідно суворо дотримуватися встановлених для всіх правил пожежної безпеки в побуті та, перш за все, вимог пожежної безпеки при встановленні та експлуатації опалюваних пристроїв.

19:16 03.12.2020

У Радомишлі триває співпраця підрозділів пробації та поліції

17 листопада 2020 року начальник Радомишльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області підполковник внутрішньої служби Тетяна Нестерчук зустрічалася з представниками Радомишльського ВП Коростишівського ВП ГУ НП в Житомирській області начальником СКП майором поліції Віктором Шуляком та оперуповноваженим СКП ст. лейтенантом поліції Дмитром Мельниченком.

19:44 17.11.2020

Результати виборів сільського голови

Згідно з інформацією, опублікованою на офіційному сайті ЦВК сільським головою Вишевицької сільської ради обрано Гаврутенка Сергія Васильовича

23:56 04.11.2020

У Радомишлі волонтер проводив профілактичну роботу із суб’єктами пробації.

02.11.2020 року в приміщенні Радомишльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області із суб’єктами пробації проводив індивідуальні бесіди пастир релігійної громади християн віри Євангелівського «Спасіння» Віталій Олійник, який є і волонтером пробації.

22:04 02.11.2020

В Радомишльському РС філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області з суб’єктами пробації працював волонтер пробації.

26 жовтня 2020 року на запрошення начальника Радомишльського районного сектору підполковника внутрішньої служби Тетяни Нестерчук проводив соціально-виховну роботу волонтер пробації Віктор Опанасенко, який розказував клієнтам пробації свою історію життя та наводив приклади з життя інших осіб, які були на самому «дні», піднялися та стали прикладом для інших. Звертав увагу на те, до чого може призвести протиправна поведінка, оточення з негативним впливом, вживання алкоголю та наркотичних речовин. Кожна людина може розпочати своє життя з чистого аркушу в будь-якому віці, головне зробити вчасно висновки.

22:02 26.10.2020