Дата: від до Скинути

Звернення директора Іршанської ЗОШ І-ІІІ ст. Миколи Шевченка до кандидатів в депутати на виборах 25.10.2020 року.

Шановні кандидати в депутати місцевої, районної, обласної рад та кандидати на посаду сільського голови Вишевицької сільської ради. Вже за кілька днів ви отримаєте нагоду виправдати  довіру мешканців нашої громади. Готуючи власні передвиборчі програми, ви безумовно ознайомилисть з тими болючими питаннями, з якими усім нам доводиться стикатися  щодня. Вірю, що йдучи на вибори, претендуючи на посаду, ви вже накреслили план вирішення якщо не всіх проблем, то принаймні тих, які згадали у передвиборчих обіцянках.

13:28 23.10.2020

Співробітниками Радомишльського районного сектору спільно з представником районного центру  соціальних служб проведені бесіди по профілактиці шкідливих звичок.

Співробітниками Радомишльського районного сектору спільно з представником районного центру соціальних служб проведені бесіди по профілактиці шкідливих звичок.

20.07.2020 співробітниками Радомишльського районного сектору філії Державної установи «Цент пробації» у Житомирській області спільно з фахівцем із соціальної роботи Радомишльського районного центру соціальних служб Оленою Кубрицькою проведені індивідуально-профілактичні бесіди з суб’єктами пробації на теми «Алкоголь та його наслідки», «Ми за здоровий спосіб життя».

23:24 20.07.2020