Дата: від до Скинути

30 серпня в приміщенні КУ Вишевицької сільської ради «Вишевицький ліцей»  відбулась традиційна серпнева вчительська конференція

30 серпня в приміщенні КУ Вишевицької сільської ради «Вишевицький ліцей» відбулась традиційна серпнева вчительська конференція

30 серпня в приміщенні КУ Вишевицької сільської ради «Вишевицький ліцей»  відбулась традиційна серпнева вчительська конференція. Вже вчетверте ця подія відбулась в громаді. Всі педагоги закладів освіти громади зібрались в піднесеному настрої, адже після довгої літньої перерви прийшли поговорити про школу, про проблеми та здобутки, про досягнення і виклики.  Промайне ще кілька вихідних днів і дзвінок покличе учнів за шкільні парти, а педагогів до роботи в світлі класи. Робота конференції відбулась в діловому робочому напрямі. Було обговорено багато освітянських проблем.

21:16 30.08.2019