Дата: від до Скинути

27 червня відбувся випускний вечір в КУ Вишевицької сільської ради "Вишевицький ліцей"

27 червня в КУ Вишевицької сільської ради "Вишевицький ліцей" відбувся випускний вечір. Стіни рідного ліцею залишили 5 випускників. Незабутній вечір зібрав на шкільному подвір’ї учнів та педагогів, батьків та жителів села. Свято було сучасним і креативним, але сповненим смутку та бентеги, як і кожен випуск.

22:37 28.06.2019

На сайті ВРУ розміщено  Наказ МФУ "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо складання у 2019 році місцевих бюджетів на середньостроковий період"

В допомогу тим, хто вже починає планувати бюджет на наступний рік, на сайті ВРУ розміщено  Наказ МФУ "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо складання у 2019 році місцевих бюджетів на середньостроковий період".

05:51 17.06.2019

Сьогодні ми вперше відзначаємо День батька

В Україні сьогодні вперше офіційно відзначається День батька. Свято було встановлено указом Президента «З метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім'ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей...».

04:22 16.06.2019

Жахлива трагедія сколихнула Вишевицьку громаду

3-го червня у селі Вишевичі сталася трагічна подія - ослухавшись настанов старших, підлітки  вирішили розважитись на місцевій водоймі. Для одного з підлітків ця розвага стала останньою. Життя 14-ти літнього юнака медикам врятувати не вдалося…

07:55 04.06.2019

В Україні незабаром стартує ЗНО 2019

Зовнішнє незалежне оцінювання – письмові іспити, обов’язкові для вступу до вишів в Україні. Основна сесія ЗНО розпочнеться 21 травня, а закінчиться 13 червня. Результати з усіх предметів оголосять до 25 червня. Якщо результат тестування буде позитивним, то абітурієнт зможе вступити до ВНЗ.

10:57 17.05.2019