Вітаємо фольклорно-етнографічний колектив «Вишевичанка» з новими досягненнями

29 - 30 квітня у Центральному Будинку культури Ірпеня відбувся VIII-й Всеукраїнський фольклорно-етнографічний фестиваль-конкурс "Золоті ключі" імені Василя Верховинця. Народний фольклорно-етнографічний колектив «Вишевичанка» гідно представив нашу громаду і став призером фестивалю.

22:40 02.05.2017

У Вишевичах привітали футболістів з перемогою

У Вишевицькому будинку кульури привітали футболістів Вишевицької ОТГ, які здобули призові місця у обласних змаганнях з міні футболу серед юнаків товариства «Колос» та в районному чемпіонаті з міні футболу.

22:23 20.02.2017

"Вікторія" - срібний призер

15 лютого 2017р. в м. Радомишлі пройшли змагання з футзалу серед юнаків 2002-2003 р. н. на першість Житомирської обласної організації «Колос» АПК України. В змаганнях прийняли участь 9 команд з 7 районів області. Команди були розбиті на три групи по три команді. Ігри в групах проходили по круговій системі кожен з кожним, після чого переможці груп розіграли між собою перше місце.

11:05 18.02.2017

У Вепринському будинку культури відбувся новорічно-різдвяний ярмарок

22 грудня у Вепринському Будинку культури  за ініціативи громадської організації «Зелена Житомирщина» пройшов новорічно-різдвяний ярмарок. Майстер класи  та цікаві ігри подарували вепринським дітлахам безліч позитивних емоцій, а наприкінці свята малеча отримала від спонсорів проекту новорічні подарунки, книги та солодощі.

09:35 24.12.2016

Учасники художньої самодіяльності Вишевицької ОТГ влаштували свято для військовослужбовців

18 грудня учасники художньої самодіяльності Вишевицької ОТГ  у складі народного колективу « Вишевичанка» та танцювального гурту « Данс стайл»  (с. Ірша) виступили перед військовослужбовцями військової частини, що розміщена у Городку.

10:22 20.12.2016

6 грудня відбулись урочистості до Дня Збройних сил України

6 грудня у Вишевицькій школі- інтернаті пройшов захід  у рамках соціального проекту «Об’єднані справою миру» , присвячений Дню Збройних сил України.  Учасники заходу перегорнули героїчні сторінки літопису визвольної боротьби українського народу з доби козацтва і до сьогодення.

09:13 07.12.2016

Українська мова - диво калинове

У Межиріцькому НВК відбулося свято "Українська мова - диво калинове", організоване працівником сільської бібліотеки Волошиною К.М.

12:52 18.11.2016