Новини громади

День вишиванки

Вишиванка поєднує українців з усього світу, зігріває серця та душі теплом! Це наша особливість та невід'ємна частина культури! Вітаємо з Днем вишиванки та бажаємо сімейного затишку, достатку, мирного та щасливого життя!

08:20 16.05.2024

Віталій Бунечко: Фортифікації та мобілізація — дві головні складові посилення обороноздатності та необхідні передумови для звільнення окупованих міст та селищ України

13 травня начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із своїм заступником з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександром Федьком, міською владою, керівниками громад, Національної поліції, Військової служби правопорядку та усіма причетними до процесу мобілізації обговорили поточний стан справ щодо виконання завдання, поставленого Генеральним штабом.

12:48 14.05.2024

БРАМА

Посилання на інформацію "Брама"

09:38 14.05.2024

Начальник місцевої пожежної охорони Вишевицької сільської ради СИДОРЕНКО Сергій Миколайович підготував 10 карток про те, чим загрожує палаючий полігон відходів і які прості дії допоможуть уберегти здоров’я.

10:22 09.05.2024