Дата: від до Скинути

Отруєння чадним газом: як уникнути небезпеки пояснюють у Житомирській філії «ГАЗМЕРЕЖІ»

За даними Житомирського обласного центру екстреної медичної допомоги упродовж 2023 року до центру надійшло 109 викликів із підозрою на отруєння чадним газом. Внаслідок виїздів до лікувальних закладів було госпіталізовано 48 осіб, серед них 17 дітей.

14:03 12.02.2024

ІВАН КИРИЧУК: «РАК – СЕРЙОЗНА ЗАГРОЗА ДЛЯ ЛЮДЕЙ»

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг виконувача обов’язків генерального директора ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Івана Киричука  щодо первинної профілактики раку. Основні питання, які були озвучені - поширення раку в області, основні фактори ризику розвитку хвороби серед окремих груп населення, вплив екології та рекомендації щодо протистояння розвитку раку.

13:59 09.02.2024

Конкурс для надавачів соціальних послуг: що треба знати?

До 14 лютого 2024 року надавачі соціальних послуг можуть податися на конкурс та отримати фінансування на надання комплексної послуги з формування життєстійкості в межах пілотного проєкту Мінсоцполітики. До участі запрошуються представники громадського сектору та комунальні некомерційні підприємства.

11:39 09.02.2024

Податкова інформує: Запрацювала електронна черга. Як можна записатися на прийом в ЦОП?

Державна податкова служба України продовжує перетворення на цифровий сервісний орган. Внаслідок оновлення і модернізації програмно-апаратного комплексу Контакт-центру ДПС запроваджено дистанційний запис для отримання послуг у Центрах обслуговування платників (далі – ЦОП) – електронну чергу.

14:01 07.02.2024