НСЗУ підготувала навчальний курс для медиків “еЛікарняний”

Національна служба здоров’я України підготувала анімований курс для медичних працівників “еЛікарняний”. У курсі йдеться про те, які основні зміни відбудуться у процесі оформлення тимчасової непрацездатності та як правильно лікарю діяти в нових умовах.

13:27 05.08.2021

Різкого підвищення тарифів на електроенергію не буде – прессекретар Президента

Різкого підвищення тарифів на електроенергію для населення не буде. Це принципова позиція Президента України Володимира Зеленського, заявив прессекретар Глави держави Сергій Никифоров під час брифінгу.

13:17 05.08.2021

Житомирська область потрапила у перелік регіонів, які перебувають у зоні ризику нового спалаху COVID-19

У 20 областях України спостерігається зростання рівня госпіталізації, однак вже впродовж найближчого тижня очікується перевищення рівня госпіталізацій над виписками. У зоні ризику – 6 областей, зокрема й Житомирська.

13:13 05.08.2021

Юрій Оханський провів онлайн-нараду щодо вакцинації працівників закладів освіти Житомирської області

Сьогодні, 04 серпня, заступник голови Житомирської облдержадміністрації Юрій Оханський провів онлайн-нараду з освітянами щодо стану вакцинації працівників закладів освіти Житомирської області.

18:48 04.08.2021