Дата: від до Скинути

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 25 СІЧНЯ БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ МАЙЖЕ 5 ТИСЯЧ ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

З 06 січня 2022 року в Україні розпочалося введення бустерної дози вакцини від коронавірусу для усіх охочих дорослих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися раніше. Відповідний наказ підписав Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

11:57 25.01.2022

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: МІЖ НАСЕЛЕНИМИ ПУНКТАМИ СТАРИЙ ТА НОВИЙ ЛЮБАР БУДЕ ПРОВЕДЕНО РЕМОНТ АВТОШЛЯХУ

За повідомленням САД у Житомирській області, в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво» на Житомирщині, вже укладено договір на здійснення технічного нагляду за будівництвом на об’єкті “Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-02 /М-06/ – Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка”.

08:09 25.01.2022

НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ВОКЗАЛІ МІСТА КОРОСТЕНЯ ПОЧАЛИ ВВОДИТИ БУСТЕРНУ ДОЗУ ВАКЦИНИ

З 6 січня 2022 року Міністерство охорони здоров’я України дозволило отримати бустерну дозу всім повнолітнім українцям, які перед тим вже отримали дві дози вакцини від вірусу COVID-19. Після отримання другої дози має пройти від шести до дев’яти місяців.

14:03 24.01.2022