НЕПОПРАВНА ВТРАТА

Пекучий біль і гіркий смуток... Вишевицька громада втратила свого Захисника. Під артилерійським обстрілом в с.Тетянівка Слов'янського району Донецької області загинув військовослужбовець 95 -ої бригади, житель села Вишевичі 1995 року народження -Павло Маляренко. З перших днів війни Павло став на захист України, віддавши їй найцінніше - своє життя. Низько схиляєм голови перед світлою пам'яттю Героя, патріота, який до останнього подиху боронив рідну землю. 31 травня він написав на сторінці фейсбук :"Я Українець і цим пишаюсь!" В довічному боргу ми всі перед його родиною ... Нема в світі таких слів, аби могли втішити і вгамувати біль втрати... Герої не вмирають! Слава Україні і її захисникам!

20:18 10.06.2022

Запрошуємо до громадського обговорення перейменування вулиць

Громадо! Готуємо рішення про перейменування деяких вулиць, назви яких підпадають під дію закону про декомунізацію (почитати закон можна тут https://bit.ly/2UyoZAh). Не хочемо, щоб жителі цих вулиць в першу чергу та й жителі громади загалом були осторонь таких питань. Тому хочемо почути ваші пропозиції нових назв.

09:12 23.05.2022

В Україні за телефонним номером 1547 цілодобово та безкоштовно діє Гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей

За телефоном 1547 звертаються з  питань звернень та повідомлень про/або від осіб, які постраждали від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або про загрозу вчинення такого насильства. ЦЕНТР БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ. Особи, постраждалі від торгівлі людьми та домашнього насильства, мають право отримати послуги адвоката безкоштовно. Центр вторинної правової допомоги - 43-01-76 ( м. Житомир, вул. Гагаріна,  47 ) СЛУЖБА ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ «ТЕЛЕФОН ДОВІРИ» Телефонуйте з 9:00 до 18:00 (Крім вихідних) тел.: 15-50, моб. +380687185982 (допомога  надається  безкоштовно і конфіденційно). ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ: Управління соціального захисту населення – 47-09-75 ( м. Житомир, вул. Бориса Тена, 16, понеділок – четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з  8:00 до 15:45 ). Служба у справах дітей - 42-46-69 ( м. Житомир, вул Л.Українки, 1, понеділок – четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з  8:00 до 15:45 )

15:45 15.04.2022

УВАГА!!!

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

12:22 30.03.2022

УВАГА!!!

З 29 березня у Вишевицькій сільській раді буде працювати психолог, який надаватиме допомогу людям, які потребують психологічної підтримки. Працюватиме як з людьми в групі, так і індивідуально. Індивідуальні консультації платні за символічну суму. Прийом з 10 до 13 години по вівторках та п’ятницях.

17:10 25.03.2022

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЦЬОГОРІЧ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АВТОДОРОГИ МАЛИН-НОВЕ ЖИТТЯ

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» цьогоріч у Житомирській області планується відремонтувати більше 70 км доріг місцевого значення.

14:05 22.02.2022