Дата: від до Скинути

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 22 ЛЮТОГО БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ 18 700 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

В Україні триває введення бустерної дози вакцини від коронавірусу для усіх охочих дорослих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися раніше.

11:10 22.02.2022

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: У 2022 РОЦІ В ОБЛАСТІ ВИКОНУВАТИМУТЬСЯ РОБОТИ НА 17 ОБ’ЄКТАХ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

У рамках ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським програми «Велике будівництво» у 2022 році в Житомирській області передбачено будівництво, реконструкція та капітальний ремонт 17 об’єктів соціальної сфери, серед яких 5 дитячих садків, 5 шкіл, 6 спортивних об’єктів та 1 лікарня. Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА.

11:53 21.02.2022

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 21 ЛЮТОГО БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ 18 300 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

11:40 21.02.2022

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ОГОЛОШЕНО ЗАКУПІВЛЮ НА ПРОВЕДЕННЯ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ МІСЦЕВОЇ АВТОДОРОГИ С062013

Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. Так, у рамках програми Президента «Велике будівництво» цьогоріч проводитиметься капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С062013 /Бердичів – Ружин – Городок/ – Огіївка – Мар’янівка – Котелянка з під’їздом до села Княжики, км 2+100 – км 7+700.

10:28 21.02.2022

ЩЕПЛЕННЯ ДОЗВОЛЯЄ ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ТА ОТОЧУЮЧИХ ВІД ВАЖКОГО ПЕРЕБІГУ ХВОРОБИ, – НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО ПІД ЧАС БРИФІНГУ. ВІДЕО

На цьому сьогодні, 17 лютого, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

14:36 17.02.2022

ВАКЦИНАЦІЯ ВАГІТНИХ ЖІНОК ПРОТИ COVID-19 Є БЕЗПЕЧНОЮ

Коронавірусна‌ ‌хвороба‌ ‌може‌ ‌бути‌ ‌особливо‌ ‌небезпечною‌ ‌для‌ ‌жінок,‌ ‌які‌ ‌готуються‌ ‌стати‌ ‌мамами. Вагітні жінки мають високий ризик отримати ускладнення від COVID-19 – вони частіше потрапляють до реанімації та під апарат штучної вентиляції легень.

15:38 14.02.2022

ЗДОРОВА УКРАЇНА: НА ЖИТОМИРЩИНІ ЗАПЛАНОВАНО БУДІВНИЦТВО 200 СУЧАСНИХ МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНИХ СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКІВ

В рамках загальнонаціональних програм«Велике будівництво» та «Здорова Україна», які ініціював Президент України Володимир Зеленський, на Житомирщині заплановано будівництво 200 сучасних мультифункціональних спортивних майданчиків розміром 140м², 10м х 14м для занять фізичною культурою та спортом.

11:12 04.02.2022

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 04 ЛЮТОГО БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ 10 900 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

З 06 січня 2022 року в Україні розпочалося введення бустерної дози вакцини від коронавірусу для усіх охочих дорослих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися раніше. Відповідний наказ підписав Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

10:42 04.02.2022

УКРАЇНА ЗАЦІКАВЛЕНА В ДОЛУЧЕННІ НІДЕРЛАНДІВ ДО ПРОЄКТУ З БУДІВНИЦТВА ЛІКАРЕНЬ ТА РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ ЦЕНТРІВ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ, – ПРЕЗИДЕНТ

Україна зацікавлена в долученні Нідерландів до модернізації українських лікарень і покращення медичних послуг. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ за результатами переговорів з Прем’єр-міністром Королівства Нідерланди Марком Рютте у Києві.

08:24 03.02.2022