Дата: від до Скинути

З 1 жовтня в Україні запрацює система автоматичного нарахування штрафів за порушення норм габаритно-вагового контролю

Це передбачено Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю», який набере чинності з 01 жовтня 2021 року.

12:33 27.08.2021

Для Української держави важлива освіта, тому започатковується Президентський університет – Володимир Зеленський

У 165-ту річницю від дня народження видатного українського письменника, вченого та громадського діяча, борця за європейську Україну Івана Яковича Франка встановлено кошик квітів від Президента України Володимира Зеленського до пам’ятника поетові в Києві.

11:27 27.08.2021

За добу коронавірус виявили у 55 жителів Житомирської області

Станом на ранок 27 серпня 2021 року в Житомирській області лабораторно підтверджено 89541 випадок коронавірусної хвороби, з них 55 виявлено впродовж минулої доби, 26 серпня. Усього зафіксували 1826 летальних випадків, упродовж доби, що минула, летальних випадків не було.

09:33 27.08.2021