Дата: від до Скинути

До кінця 2021 року з’явиться нормативна база для створення спостережних рад управління лікарень – Віктор Ляшко

Ефективні спостережні ради – це сучасний інструмент корпоративного управління, який забезпечує закладам охорони здоров’я ефективне стратегічне планування та розвиток закладу, сильний та професійний менеджмент, незалежний фінансовий аудит. До кінця року ми завершимо створення нормативної бази для подальшого формування спостережних рад управління закладами охорони здоров’я.

11:32 31.08.2021

Серпнева конференція педагогічних працівників: “Якісна освіта – запорука успішного майбутнього громади”

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневою конференцією педагогічних працівників, в рамках якої аналізуються проблемні питання та визначаються стратегічні пріоритети розвитку освіти. Так, сьогодні 30 серпня  відбулась серпнева конференція педагогічних працівників Потіївської сільської територіальної громади на тему “Якісна освіта – запорука успішного майбутнього громади”.

17:30 30.08.2021