Проєкти рішень сесій

19 позачергова сесія 8 скликання - 17.06.2022 року

14:13 13.03.2023

21 сесія 8 скликання - 27.06.2022 року

Проєкти рішень сесій №- ««Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2023 рік»» Проєкти рішень сесій №- ««Про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків на 2023 рік»» Проєкти рішень сесій №- «Про внесення змін до бюджету Вишевицької сільської територіальної громади на 2022 рік» Проєкти рішень сесій №- ««Про перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Вишевицької сільської ради»» Проєкти рішень сесій №- «Про затвердження Порядку виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Вишевицької сільської ради територіальної громади майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна» Проєкти рішень сесій №- «Про визначення відповідальних осіб щодо створення резерву житла та організацію розселення внутрішньо переміщених осіб та створення робочої групи щодо роботи з внутрішньо переміщеними особами» Проєкти рішень сесій №- «Про надання згоди на прийняття з державної власності Головного Управління ДСНС України в Житомирській області у комунальну власність Вишевицької сільської ради (ТГ) пожежної автоцистерни»

13:51 13.03.2023

22 сесія 8 скликання - 05.08.2022 року

Проєкти рішень сесій №- «Про внесення змін до складу виконавчого комітету Вишевицької сільської ради» Проєкти рішень сесій №- «Про внесення змін до бюджету Вишевицької сільської територіальної громади на 2022 рік» Проєкти рішень сесій №- «Про затвердження структури та штатного розпису комунального закладу «Вишевицька публічна бібліотека» Вишевицької сільської ради» Проєкти рішень сесій №- «Про внесення змін до структури виконавчих органів Вишевицької сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів»

12:21 13.03.2023

23 сесія 8 скликання - 23.09.2022 р.

Проєкти рішень сесій №- «Про утворення комісії для передачі рішень сесій Вишевицької сільської ради VII скликання (2015-2020 р.р.) та VIII скликання (грудень 2020- вересень 2022 р.р.) та іншої документації від колишнього секретаря сільської ради Новиченко С.Л. до новообраного секретаря сільської ради Синельник С.В.»

14:41 09.03.2023