Замість субсидій - "живі" гроші для оплати комуналки
Уже з січня 2019 року в Україні почнеться запровадження надання пільг і субсидій у грошовій формі. Міністерство соціальної політики України фіналізувало проект відповідної постанови та найближчим часом має намір винести його на розгляд засідання Кабінету Міністрів України. У проекті Державного бюджету на 2019 рік Уряд заклав достатньо коштів – 55 мільярдів гривень - для того, щоб українці вже з січня отримували «живі» гроші для оплати комунальних послуг. А все, що буде заощаджено завдяки розумному споживанню енергоресурсів, залишалося в сім’ї.07:33 20.11.2018









