Дата: від до Скинути

У Житомирській облдержадміністрації визначили кращі суб’єкти господарювання у регіоні

12 серпня під головуванням першого заступника обласної ради Олега Дзюбенка за участі директора Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА Наталії Арендарчук відбулося засідання обласного організаційного комітету для відзначення кращих суб’єктів господарювання з нагоди Дня підприємця.

18:22 13.08.2021

У Житомирській області за добу зафіксували 25 нових випадків коронавірусу, одна пацієнтка померла від ускладнень

Станом на 09:00 13.08.2021 (за минулу добу – 12 серпня) у Житомирській області зареєстровано 25 нових підтверджених випадків коронавірусу. Одна пацієнтка померла від ускладнень.

09:21 13.08.2021

Охорона водних та лісових ресурсів Житомирщини є надважливою задачею, — Олександр Федько

Сьогодні, 12 серпня, під головуванням заступника голови ОДА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександра Федька відбулося засідання щодо інвентаризації водних об’єктів та лісових ресурсів.

17:03 12.08.2021