Дата: від до Скинути

80% вакцинованих вчителів дозволить розпочати навчальний рік у звичному режимі – Житомирська ОДА

Як повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА, станом на 13 серпня у Житомирській області вакцинувалося вже 33 тисячі освітян, з них першу дозу отримало – 19682 особи, другу дозу – 13324.  У відсотковому еквіваленті це 43,6% від загальної кількості працівників закладів освіти області. Відповідно до нових вимог адаптивного карантину, аби успішно розпочати новий навчальний рік, у Житомирській області повинно бути імунізовано  майже 45 тисяч працівників освіти.

16:51 14.08.2021

За добу в Житомирській області підтвердили 32 нові випадки COVID-19, одна людина померла

Станом на ранок 14 серпня в Житомирській області лабораторно підтверджено 89142 випадки коронавірусної інфекції, з них 32 – виявлено упродовж останньої доби, 13 серпня. Летальних випадків всього 1815, одна людина померла минулої доби.

12:02 14.08.2021