Дата: від до Скинути

Змагайтеся за призи у «Вікі любить пам’ятки» — подавайте фото/відео для Вікіпедії!

З 1 по 31 жовтня в Україні відбудеться «Вікі любить пам’ятки» 2023 — найбільший фотоконкурс об’єктів української культурної спадщини. Цьогоріч він пройде вже дванадцятий раз. Метою кампанії є зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.

15:31 13.09.2023

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ МОНІТОРИНГ ПИТНОЇ ВОДИ?

Ми щодня п’ємо воду, і багато хто використовує для цього (а також для приготування їжі) проточну воду з водопровідного крану, криниці або артезіанської свердловини.    Але при цьому  часто ми й не замислюємося про  чистоту або безпеку цієї води. Натомість думати і знати  про це – треба. Адже неякісна вода може стати причиною цілого «букету» захворювань – лікуватися від яких іноді  доводиться дуже довго і дорого.

11:56 12.09.2023

ІВАН КИРИЧУК: «ЄДИНИЙ ЗАХИСТ ВІД КОРУ – ВАКЦИНАЦІЯ»

На майданчику офіційного медіа-центру Житомирської обласної військової адміністрації відбувся брифінг виконувача обов’язків генерального директора ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Івана Киричука щодо «наздоганяючої» імунізації не щеплених дітей проти кору, епідпаротиту та краснухи.

12:45 11.09.2023

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ЛЕГІОНЕЛЬОЗ?

У сусідній Польщі у липні та серпні було зафіксовано  спалах рідкісного інфекційного захворювання – легіонельозу. Захворіли понад 160 чоловік, померли – 19. Нині спалах поволі пішов на спад.  Варто були обізнаним про  це захворювання, аби за можливості уникнути інфікування.

09:45 11.09.2023

КОНГРЕС БУДЕ ПРАЦЮВАТИ І ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ, – ВІТАЛІЙ БЕЗГІН

Народний депутат, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Віталій Безгін в ефірі телемарафону “Єдині новини” запевнив, що Конгреси місцевих та регіональних влад при Президентові України продовжить функціонувати далі.

08:52 08.09.2023

#ПЛІЧОПЛІЧ: РЕМОНТ ПОКРІВЛІ, ЗАМІНА ВІКОН ТА ДВЕРЕЙ. У ТРИФОНІВЦІ ТРИВАЮТЬ ВІДНОВЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ

В межах проєкту “Пліч-о-пліч”, ініційованого Президентом Володимиром Зеленським, тривають відновлювальні роботи зруйнованих окупантами населених пунктів Херсонщини.

08:51 08.09.2023

ЗА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ 2023 РОКУ ЦНАПАМИ ТА ВРМ ЖИТОМИРЩИНИ НАДАНО МАЙЖЕ 400 ТИСЯЧ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

В ході децентралізації громади отримали більш широкі повноваження, ресурси і відповідальність. Зокрема, постійно розширюється перелік послуг, які можуть надаватися на місцях. Мешканці громад очікують від місцевої влади зручних та якісних адміністративних послуг. Саме тому в громадах створюються сучасні Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) — єдине місце, де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги у комфортних умовах.

11:53 06.09.2023

5 вересня у світі відзначається Міжнародний день множинної мієломи.

Це злоякісна плазмоклітинна пухлина. Її небезпека в тому, що новоутворення вражає плазматичні клітини. Вони виробляють імуноглобуліни, основна функція яких — боротьба з пухлинними клітинами та інфекціями.

08:43 05.09.2023

#ТИЯК? ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПСИХОЛОГИ ЖИТОМИРЩИНИ НАВЧАЮТЬ СПЕЦПРИЗНАЧЕНЦІВ ФОРМУВАТИ ТА ПІДТРИМУВАТИ ЖИТТЄСТІЙКІСТЬ

Для виконання своїх службових обов’язків правоохоронцям необхідно вміти вчасно емоційно розвантажуватися, щоб не відбувалось накопичення негативу. Для цього психологи проводять з бійцями регулярні заняття і навчають їх дієвим антистресовим методикам.

14:16 04.09.2023